„Rozhodně to není soupeř, který by měl divizi opustit. Bylo to těžké utkání,“ ulevil si po výhře 2:1 Procházka.

Čtěte: Konice s poslední Mohelnicí nezaváhala

Všechny branky padly během prvních 24 minut. Sokol nezlomilo ani smolné vyrovnání Mohelnice po zaváhání slovenského gólmana Petera Kmecika. „Hrálo se přesně takové utkání, jaké jsem očekával. Mohelnice mě svým výkonem doslova nadchla. Fotbalově jsme na tom po celou dobu hry byli lépe a inkasovali jsme po hrubé individuální chybě brankáře,“ uvedl kouč domácích.

„Z informací, které jsem měl před utkáním, vyplývalo pouze to, že soupeř je bojovný, houževnatý a na poslední chvíli posílený o útočníka ze Šumperku Petra Navrátila. Své svěřence musím pochválit,“ těšil se Procházka, pro kterého to bylo předposlední vystoupení v pozici hlavního trenéra.

Čtěte: Král střelců Navrátil odchází ze Šumperku do Mohelnice

Po utkání v Napajedlech tým převezme Roman Sedláček.

„Fotbal byl z obou stran výborný, nahoru dolů, jenže nám chybí štěstí. Pořád prohráváme o gól. Sázíme na Navrátila, až se sehraje, bude moc platný,“ doufá mohelnický trenér Richard Polák. Jeho svěřenci zůstávají poslední.

To Sokol poněkud nesměle atakuje první místo. Ale ani kvalitní hra, ani stálý bodový zisk jakoby s Procházkou nic nedělal. Čtyři písmenka: MSFL v Konici prý nevyslovují.

„Dokážu si představit, co se hráčům po předvedených výkonech honí v hlavách a co s nimi dělá okolí. Na druhou stranu jsme ještě nic velkého nedokázali. Je třeba stát pevně na zemi a ke každému utkání přistupovat s pokorou,“ tvrdí Procházka.

Bude cesta do třetí nejvyšší soutěže pokorná?