S jistotou uchování druholigové příslušnosti nastoupí v sobotu plejeři 1.SK proti Chrudimi.

Těsně nad sestupovou bažinou balancující Kralice na Hané potřebují v tentýž den doma porazit olomoucké HFK.

V I.A třídě vyběhnou na domácím pažitu borci Plumlova proti Brodku u Přerova.

V neděli pak dojde k elektrizujícími střetu Čechovic s Určicemi. Domácí mají za podzim svému sokovi co vracet.

O důležité body budou usilovat i fotbalisté Kostelce na Hané, kterým se postaví Beňov.

Velký náboj bude mít sobotní souboj Otaslavic s Pivínem v I.B třídě. V neděli pak hostí Haná Prostějov soupeře z Troubek.

Spoustu zápasů pak nabízí i kompletní program okresních soutěží.

Zajímavé bude derby Držovic s čechovickou rezervou nebo Výšovic se zálohou Určic.

V trojce pak hostí v neděli Kladky vedoucí Plumlov B.

Všechna utkání až na výjimky mají výkop od 17 hodin.

FOTBALOVÝ VÍKENDOVÝ PROGRAM – 18.-19.5. 2019

SOBOTA 18. KVĚTNA 2019, od 17.00 hodin

1.SK Prostějov – MFK Chrudim (FNL)

FC Kralice na Hané – 1.HFK Olomouc B (KP)

TJ Sokol Plumlov - FK Brodek u Přerova (I.A třída)

Sokol Otaslavice – TJ Sokol v Pivíně (I.B třída)

Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vrchoslavice 1946 (OP II. třída)

TJ Sokol Držovice – TJ Sokol Čechovice B (OP II. třída)

TJ Sokol Vrahovice – TJ Sokol Brodek u Pv (OP II. třída)

FK Skalka 2011 – TJ Haná Nezamyslice (OP II. třída), hřiště Pivín

Sokol Olšany - TJ Želeč (III. třída, sk. A)

SK Protivanov B - Sokol Zdětín (III. třída, sk. B)

TJ Otinoves - FC Kostelec n. H. B (III. třída, sk. B)

NEDĚLE 19. KVĚTNA 2019, od 17.00 hodin

TJ Sokol Čechovice – TJ Sokol Určice (I.A třída)

SK Protivanov – Slavoj Kojetín (I.A třída)

FC Kostelec na Hané – FC Beňov (I.A třída)

Haná Prostějov – FK Troubky (I.B třída)

FK Výšovice - Sokol Určice B (OP II. třída)

TJ Horní Štěpánov - TJ Tištín (OP II. třída)

Sokol Vícov - FC Dobromilice (OP II. třída)

TJ Haná Nezamyslice B – TJ Sokol Brodek u Pv B (III. třída, sk. A), od 10.00 hodin

TJ Pavlovice u Koj. - TJ Biskupice (III. třída, sk. A)

FC Kralice n. H. B - Sokol Otaslavice B (III. třída, sk. A)

FK Němčice n./H. B - Sokol Bedihošť (III. třída, sk. A)

Sokol Kladky - Sokol Plumlov B (III. třída, sk. B)

Sokol Čechy p./K. - Sokol Přemyslovice (III. třída, sk. B)

FC Ptení - Jiskra Brodek u Konice B (III. třída, sk. B)