V prvoligové soutěži o titul okresního přeborníka zvládly nejlépe vstup týmy Ariston, Mechechelen a Relax. Povedený začátek zaknihovali i borci AC Roma ve druhé lize.

1. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019:

1. turnaj nadstavbové části, neděle 6.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
FC Orange – FC Relax Prostějov 0:4, AC Zavadilka 2000 – SK Ariston 92 Prostějov 3:5, Botafoga Prostějov – Mechechelen Prostějov 0:7, FC Relax Prostějov – ŽE-STAV Nezamyslice 0:0, SK Ariston 92 Prostějov – FC Orange 4:0, Mechechelen Prostějov – AC Zavadilka 2:1, Botafoga Prostějov – ŽE-STAV Nezamyslice 1:7.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA:
1. SK Ariston 92 Prostějov 2 2 0 0 9:3 9
2. FC Relax Prostějov 2 1 1 0 4:0 8
3. Mechechelen Prostějov 2 2 0 0 9:1 7
4. ŽE-STAV Nezamyslice 2 1 1 0 7:1 4
5. AC Zavadilka 2000 2 0 0 2 4:7 2
6. FC Orange 2 0 0 2 0:8 0
7. Botafoga Prostějov 2 0 0 2 1:14 0
Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Relax 4, Ariston 3, Zavadilka 2 a Mechechelen 1 bod.

Příští program: 2. turnaj, neděle 13.1. 2019, 13.00-17.00 hodin, hala Němčice nad Hanou:
FC Orange – ŽE-STAV Nezamyslice (13.00), Mechechelen Prostějov – SK Ariston 92 Prostějov (13.35), Botafoga Prostějov – FC Relax Prostějov (14.10), AC Zavadilka 2000 – FC Orange (14.45), ŽE-STAV Nezamyslice – Mechechelen Prostějov (15.20), SK Ariston 92 Prostějov – Botafoga Prostějov (15.55), FC Relax Prostějov – AC Zavadilka 2000 (16.30).

2. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019:

1. turnaj nadstavbové části, neděle 6.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
AC Roma – FC Afterparty 4:3, Otinoves – MK Brodek u Pv 1:3, Oresvo Plumlov – Atletico Smržice B 2:0, FC Afterparty – Atletico Smržice A 6:5, MK Brodek u Pv – AC Roma 0:4, Atletico Smržice B – Otinoves 0:8, Oresvo Plumlov – Atletico Smržice A 7:2.

1. FC Afterparty 2 1 0 1 9:9 7
2. Oresvo Plumlov 2 2 0 0 9:2 6
3. AC Roma 2 2 0 0 8:3 6
4. MK Brodek u Pv 2 1 0 1 3:5 6
5. Otinoves 2 1 0 1 9:3 5
6. Atletico Smržice B 2 0 0 2 0:10 1
7. Atletico Smržice A 2 0 0 2 7:13 0

Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Afterparty 4, Brodek 3, Otinoves 2 a Smržice B 1 bod.

Příští program: 2. liga, neděle 13.1. 2019, 9.00-13.00, hala Němčice nad Hanou:
AC Roma – Atletico Smržice A (9.00), Atletico Smržice B - MK Brodek u Pv (9.35), Oresvo Plumlov – FC Afterparty (10.10), Otinoves – AC Roma (10.45), Atletico Smržice A - Atletico Smržice B (11.20), MK Brodek u Pv – Oresvo Plumlov (11.55), FC Afterparty - Otinoves (12.30).

Pořadí střelců: 1. Ošlejšek (Mechechelen) 23 branek. 2. F. Pospíšil (Mechechelen) 21. 3. M. Spáčil (Relax) 19. 4. M. Zapletal (Botafoga) 18. 5. Chytil (Ariston) 17. 6. Oplt (Nezamyslice) 15. 7. Holub (Smržice A) 13. 8. Gábor (Roma) 12. 9. Grulich (Orange) 11. 10.-13. D. Trajer (Afterparty), F. Kotlán (Otinoves), Kucharčuk a Matoušek (oba Relax) všichni 9. 14.-23. T. Musil, Zacpal, Chmelík (všichni Zavadilka), M. Musil (Nezamyslice), Muzikant (Orange), Všianský, Lakomý a Prášil (všichni Ariston), Skoumal a Smékal (Smržice A) všichni 8.

LIGA VETERÁNŮ

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. FC Relax Prostějov 6 6 0 0 39:14 18
2. Bexim Paletten 7 5 0 2 26:13 15
3. Haná Prostějov 7 4 1 2 27:18 13
4. AC Zavadilka 2000 7 3 0 4 26:26 9
5. Moravská Modelárna 7 3 0 4 18:18 9
6. Kobra Kobeřice 7 1 1 5 15:21 4
7. AC Štika Prostějov 7 1 0 6 7:48 3

Příští program: neděle 20.1. 2019, 12.00-18.00 hodin, hala Němčice nad Hanou:
Bexim Paletten – AC Štika Prostějov (12.00), FC Relax Prostějov – AC Zavadilka 2000 (12.35), AC Štika Prostějov – Kobra Kobeřice (13.10), AC Zavadilka 2000 – Bexim Paletten (13.45), AC Štika Prostějov – FC Relax Prostějov (14.20), Kobra Kobeřice – Haná Prostějov (14.55), Moravská Modelárna – AC Zavadilka 2000 (15.30), FC Relax Prostějov – Bexim Paletten (16.05), Haná Prostějov – Moravská Modelárna (16.40).

Pořadí střelců: 1. Spáčil (Relax) 17 branek, 2. Strouhal (Haná) 12. 3. Bílý (Bexim) 9. 4. T. Kučera (Zavadilka) 8. 5.-6. Bross (Modelárna) a Voráč (Relax) oba 7. 7. Hodulák (Bexim) 6. 8.-13. J. Kiška a Bárta (oba Relax), Řehořek (Bexim), Tesařík (Modelárna), Pinkava (Zavadilka) a Ondráček (Haná) všichni 5.