Za vedoucí dvojicí se svádí také tuhý boj o bronz. Zatím patří Nezamyslicím, ale bez šance nejsou ani Otinoves a Orange.

Nepřehledná je i bitva o pomyslného černého Petra. Díky bodovému vzepětí opustilo poslední místo Ptení a přenechalo ji sousedům z Čech pod Kosířem.

Níže výsledkový servis, tabulka, pořadí kanonýrů a rozpis nejbližšího turnaje.

10. turnaj, neděle 12. ledna 2020, hala Kostelec na Hané:

ŽE-STAV Nezamyslice – Atletico Smržice 4:4, AC Zavadilka 2000 – FC Relax Prostějov 0:5, kontumačně, Gremio Pv – ŽE-STAV Nezamyslice 0:3, FC Relax Prostějov – Atletico Smržice 2:1, FC Ptení – AC Zavadilka 2000 5:0, kontumačně, Atletico Smržice – Gremio Pv 3:3, FC Relax Prostějov – ŽE-STAV Nezamyslice 2:2, FC Ptení – Gremio Pv 3:1, AC Zavadilka 2000 – FC Daniel 0:5, kontumačně, Otinoves – FC Ptení 14:0, FC Orange – MK Brodek u Pv 1:2, FC Daniel – SK Ariston 92 Prostějov 0:6, Otinoves – FC Orange 1:5, SK Ariston 92 Prostějov – MK Brodek u Pv 5:3, Čechy p./K. – FC Daniel 1:4, MK Brodek u Pv – Otinoves 3:7, SK Ariston 92 Prostějov – Čechy p./K. 9:0.

Předehrávka z turnaje 9.2. 2020: FC Ptení – FC Daniel 4:4.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA – OKRESNÍ SOUTĚŽ FUTSALU:

1. SK Ariston 92 Prostějov 16 13 2 1 101:23 41

2. FC Relax Prostějov 17 12 4 1 101:31 40

3. ŽE-STAV Nezamyslice 16 10 4 2 65:28 34

4. Otinoves 16 11 0 5 84:41 33

5. FC Orange 16 10 1 5 81:28 31

6. MK Brodek u Pv 17 8 1 8 57:56 25

7. AC Zavadilka 2000 17 8 0 8 53:67 24

8. FC Daniel 16 5 1 10 48:83 16

9. Atletico Smržice 17 4 3 10 55:60 15

10. Gremio Pv 17 3 1 13 36:105 10

11. FC Ptení 18 3 1 14 41:122 10

12. Čechy p./K. 16 3 0 13 22:110 9

Kanonýři: 1. M. Spáčil (Relax) 25 branek, 2. Hirsch (Ariston) 24. 3. Muzikant (Orange) 19. 4.-5. M. Machálek (Relax) a Skalník (Brodek) oba 18. 6. Oplt (Nezamyslice) 17. 7.-8. Matoušek (Relax) a M. Trajer (Otinoves) oba 16. 9. Smékal (Smržice) 14. 10. Dospiva (Ptení) 12. 11.-12. L. Tyl (Orange) a Dreksler (Ariston) oba 11. 13.-15. Gryglák, D. Trajer a Parák (všichni Otinoves) všichni 10.

Poznámka: Není započítán turnaj z 12. ledna 2020.

Příští program: 11. turnaj, neděle 19. ledna 2020, 8.00-13.20 hodin, hala Němčice nad Hanou:

Ariston 92 Prostějov – Otinoves (8.00), FC Daniel – FC Orange (8.40), Otinoves – Čechy p./K. (9.20), FC Orange – Ariston 92 Prostějov (10.00), ŽE-STAV Nezamyslice – FC Daniel (10.40), AC Zavadilka 2000 – Otinoves (11.20), Čechy p./K. – ŽE-STAV Nezamyslice (12.00), FC Daniel – AC Zavadilka 2000 (12.40). (zv)