Titulové naděje stále živí i čtvrtý Mechechelen, i když dvakrát zaváhal.

Hodně napoví hned nedělní turnaj v Němčicích, kdy se střetne Ariston s Relaxem a Nezamyslicemi.

1. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019:

2. turnaj nadstavbové části, neděle 13.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
FC Orange – ŽE-STAV Nezamyslice 0:1, Mechechelen Prostějov – SK Ariston 92 Prostějov 0:2, Botafoga Prostějov – FC Relax Prostějov 1:7, AC Zavadilka 2000 – FC Orange 1:2, ŽE-STAV Nezamyslice – Mechechelen Prostějov 5:2, SK Ariston 92 Prostějov – Botafoga Prostějov 5:0, FC Relax Prostějov – AC Zavadilka 2000 4:2.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA:
1. SK Ariston 92 Prostějov 4 4 0 0 16:3 15
2. FC Relax Prostějov 4 3 1 0 15:3 14
3. ŽE-STAV Nezamyslice 4 3 1 0 13:3 10
4. Mechechelen Prostějov 4 2 0 2 11:8 7
5. FC Orange 4 1 0 3 2:10 3
6. AC Zavadilka 2000 4 0 0 4 7:13 2
7. Botafoga Prostějov 4 0 0 4 2:26 0
Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Relax 4, Ariston 3, Zavadilka 2 a Mechechelen 1 bod.

Příští program: 3. turnaj, neděle 20.1. 2019, 8.00-12.00 hodin, hala Němčice nad Hanou:
AC Zavadilka 2000 – Botafoga Prostějov (8.00), Relax Prostějov – Mechechelen Prostějov (8.35), Botafoga Prostějov – FC Orange (9.10), ŽE-STAV Nezamyslice – AC Zavadilka 2000 (9.45), SK Ariston 92 Prostějov – Relax Prostějov (10.20), Mechechelen Prostějov – FC Orange (10.55), ŽE-STAV Nezamyslice – SK Ariston 92 Prostějov (11.30).

Pořadí střelců: 1. Ošlejšek (Mechechelen) 26 branek. 2. F. Pospíšil (Mechechelen) 23. 3. M. Spáčil (Relax) 20. 4. M. Zapletal (Botafoga) 18. 5.-6. Chytil (Ariston) a Oplt (Nezamyslice) oba 17. 7. Grulich (Orange) 11. 8. Matoušek (Relax) 10. 9.-11. Kucharčuk (Relax), Všianský (Ariston) a T. Musil (Zavadilka) všichni 9. 12.-19. Zacpal, Chmelík (oba Zavadilka), M. Musil (Nezamyslice), Muzikant (Orange), Lakomý, Hlačík, Rozehnal a Prášil (všichni Ariston) všichni 8.

2. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019:

2. turnaj nadstavbové části, neděle 13.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
AC Roma – Atletico Smržice A 2:5, Atletico Smržice B - MK Brodek u Pv 1:3, Oresvo Plumlov – FC Afterparty 5:1, Otinoves – AC Roma 3:1, Atletico Smržice A - Atletico Smržice B 5:8, MK Brodek u Pv – Oresvo Plumlov 2:2, FC Afterparty - Otinoves 5:5.

1. Oresvo Plumlov 4 3 1 0 16:5 10
2. MK Brodek u Pv 4 2 1 1 8:8 10
3. Otinoves 4 2 1 1 17:9 9
4. FC Afterparty 4 1 1 2 15:19 8
5. AC Roma 4 2 0 2 11:11 6
6. Atletico Smržice B 4 1 0 3 9:18 4
7. Atletico Smržice A 4 1 0 3 17:23 3

Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Afterparty 4, Brodek 3, Otinoves 2 a Smržice B 1 bod.

Příští program: 2. liga, neděle 20.1. 2019, 15.00-19.00, hala Kostelec na Hané:
Otinoves – Oresvo Plumlov (15.00), FC Afterparty – Atletico Smržice B (15.35), Oresvo Plumlov – AC Roma (16.10), Atletico Smržice A – Otinoves (16.45), MK Brodek u Pv – FC Afterparty (17.20), Atletico Smržice B – AC Roma (17.55), Atletico Smržice A – MK Brodek u Pv (18.30).

Pořadí střelců: 1. Holub (Smržice A) 15. 2. Gábor (Roma) 13. 3. Pavel (Afterparty) 12. 4. Smékal (Smržice A) 10. 5.-7. D. Trajer (Afterparty), F. Kotlán a Sedlák (oba Otinoves), všichni 9. 8.-10. Skoumal (Smržice A), Hrstka (Plumlov), Parák (Afterparty) všichni 8.

LIGA VETERÁNŮ

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. FC Relax Prostějov 6 6 0 0 39:14 18
2. Bexim Paletten 7 5 0 2 26:13 15
3. Haná Prostějov 7 4 1 2 27:18 13
4. AC Zavadilka 2000 7 3 0 4 26:26 9
5. Moravská Modelárna 7 3 0 4 18:18 9
6. Kobra Kobeřice 7 1 1 5 15:21 4
7. AC Štika Prostějov 7 1 0 6 7:48 3

Příští program: neděle 20.1. 2019, 12.00-18.00 hodin, hala Němčice nad Hanou:
Bexim Paletten – AC Štika Prostějov (12.00), FC Relax Prostějov – AC Zavadilka 2000 (12.35), AC Štika Prostějov – Kobra Kobeřice (13.10), AC Zavadilka 2000 – Bexim Paletten (13.45), AC Štika Prostějov – FC Relax Prostějov (14.20), Kobra Kobeřice – Haná Prostějov (14.55), Moravská Modelárna – AC Zavadilka 2000 (15.30), FC Relax Prostějov – Bexim Paletten (16.05), Haná Prostějov – Moravská Modelárna (16.40).

Pořadí střelců: 1. Spáčil (Relax) 17 branek, 2. Strouhal (Haná) 12. 3. Bílý (Bexim) 9. 4. T. Kučera (Zavadilka) 8. 5.-6. Bross (Modelárna) a Voráč (Relax) oba 7. 7. Hodulák (Bexim) 6. 8.-13. J. Kiška a Bárta (oba Relax), Řehořek (Bexim), Tesařík (Modelárna), Pinkava (Zavadilka) a Ondráček (Haná) všichni 5.