Určice – Želatovice 5:3 (2:2)

Branky: 9. Ulmann z penalty, 20. a 88. Kašpárek, 77. Pospíšil, 80. Macourek – 25. Koplík, 43. Dlouhý, 53. Němec. Rozhodčí: Svoboda. ČK: 88. Kašpárek. Diváků: 120. Sestava Určic: Miler – Pospíšil, Ulmann, Mlčoch (60. Černý), Svoboda – Havlena (60. Bořil), Macourek, Los, Javořík – Kašpárek, Trajer. Trenér: Svatopluk Kovář.

Domácí vstoupili do utkání skvěle a po dvaceti minutách vedli 2:0. „Místo pohody ale přišlo naše polevení, zbytečné chyby a vyrovnání ještě do přestávky. Po ní šli navíc hosté další hrubkou Milera dokonce do vedení a vypadalo to špatně,“ popisoval zajímavý průběh duelu kormidelník Sokola Svatopluk Kovář.
Vzrušující mač však jeho svěřenci vygradovali dalším a nakonec vítězným obratem. „Hru týmu výrazně oživilo dvojí střídání, po němž jsme Želatovice zatlačili a třemi góly v poslední čtvrthodině dosáhli vydřené, tudíž velmi cenné výhry,“ pochvaloval si Kovář.

Rmoutilo ho pouze vyloučení autora dvou brankových tref Kašpárka. „Dostal druhou žlutou za zesměšnění soupeře, když gól na 5:1 dal z brankové čáry vleže hlavou po krásném sólu. Byla to frajeřinka pro fanoušky a zároveň velká nedisciplinovanost, na níž doplatí on sám disciplinárním trestem a my jeho delší absencí,“ povzdechl si Kovář snažící se jinak svou ekipu udržet nohama pevně na zemi. „Po šňůře úspěchů nesmíme létat v oblacích, abychom nespadli tvrdě dolů.“