"Dnes jsme ten zápas vší silou ukopali. Měl to být svátek fotbalu, ale myslím, že se o moc pohledný zápas nejednalo. Byl to spíše boj a hrozilo zranění, které se nakonec stalo skutečností. Bohužel má náš hráč zlomený kotník, ale asi si to udělal sám. Šel zbytečně do souboje," vyjádřil se k utkání vousatý obránce.

Olešnice nenastupovala v ideálním rozpoložení.

"Atmosféra v kabině nebyla moc dobrá. Máme mančaft, který je zvyklý na jiné výsledky. Určitý tlak jsme pociťovali. Je nás tam ale dost zkušených hráčů s ligovými zkušenostmi, takže jsme se s tím poprali dobře. Dnes jsme to odmakali a tři body si asi zasloužili," popsal atmosféru po nečekaných bodových ztrátách Vejvoda.

Prostějovská Haná zvítězila v Moravském Berouně a usadila se pevně v čele I.B třídy.
Haná vykradla Moravský Beroun. Bitvu o první místo rozhodl kanonýr Gábor

Svým přístupem pomohl rozhodčím.

"Mám už nějaké zkušenosti a nechtěl jsem, aby to dopadlo nějakou zlomeninou. Uklidňoval jsem kluky i protihráče, aby si fotbal užívali a zbytečně se nezranili. Myslím, že se to i zčásti podařilo a utkání se dohrálo jakž takž fair play," komentoval defenzívní pilíř týmu z Bouzovska.

Tři roky se postupuje a letos by to už mohlo vyjít.

"Uvidíme jak to nakonec dopadne. Dvě sezony se nedohrály, a to jsme vždycky vedli. Teď je první Konice a ztrácíme bod. Dva roky jsme byli pod tlakem my, teď bude zase Konice. Budeme je honit, snad ještě klopýtnou," uzavřel Roman Vejvoda.