Z desíti zápasů, které jste mohli tipovat, vyhrál domácí tým hned devět.

Jediným, kdo nedokázal přetavit výhodu vlastního hřiště v tři body, byly Dobromilice, které ve II. třídě podlehly Otaslavicím 2:3.

Téměř samé jedničky natipovalo pět hráčů, kteří nasbírali sedmnáct bodů. Neblíže byl se svým tipem Horst Rieger z Hluchova, který čekal brankové hody a do kolonky pro supertrefu napsal číslo 48. Spletl se tak o jediný gól.

Vyhrává velké balení piv Gambrinus. Pro svoji cenu si může přijít do redakce Prostějovského deníku na Vojáčkově náměstí 3.

Na výsledkové listině najdete před svým jménem startovní číslo, které vám umožní vyplňovat elektronické kupony Tip ligy na internetu.

Správné tipy 2. kola:

1. FK Prostějov – Brumov 4:3, tip: 1
Kralice – Konice 2:1, tip: 1
Určice – Dolany 3:0, tip: 1
Konice B – Šumvald 4:2, tip: 1
Jesenec – Nové Sady 3:2, tip: 1
Plumlov – Kojetín 3:1, tip: 1
Mostkovice – Pivín 5:0, tip: 1
Lipová – Kostelec 5:2, tip: 1
Protivanov – Zdětín 2:0, tip: 1
Dobromilice – Otaslavice 2:3, tip: 2

Supertrefa: 47


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

1. místo

PJ0070|Karel Štěpánek st.|Tištín|14|22

2. místo

PJ0066|Vlasta Košnerová|Pros­tějov|17|19

PJ0009|Renáta Benešová|Kralice na Hané|14|19

PJ0017|Petra Halousková|Raková u Konice|14|19

PJ0018|Eva Halousková|Raková u Konice|14|19

PJ0016|Kamil Kohoutek|Náměšť na Hané|14|19

PJ0074|Lukáš Vyroubal|Pros­tějov|14|19

PJ0068|Robert Štěpánek|České Budějovice|11|19

PJ0006|František Vlach|Horní Štěpánov|11|19

10. místo

PJ0077|Horst Rieger|Hluchov|­17|17

11. místo

PJ0010|Jan Hujíček|Určice|17|16

PJ0065|Jitka Pospíšilová|Pros­tějov|17|16

PJ0011|Miloslav Jura|Bedihošť|14|16

PJ0019|Michal Petržela|Seloutky 138|14|16

PJ0064|Antonín Šedivý|Prostě­jov|14|16

PJ0047|Radek Švec|Kralice na Hané|14|16

PJ0049|Ivana Coufalíková|Němčice nad Hanou|11|16

PJ0013|Metoděj Hloušek|Prostě­jov|11|16

PJ0039|Zdeněk Horák|Němčice nad Hanou|11|16

PJ0056|Zbyněk Lošťák|Prostě­jov|11|16

PJ0037|Martin Papaj|Konice|8|16

PJ0071|Karel Štěpánek ml.|Tištín|8|16

PJ0038|Roman Weisgärber|Ko­nice|8|16

24. místo

PJ0040|Bohumil Hála||17|13

PJ0012|Jaromír Přecechtěl|Be­dihošť|14|13

PJ0053|Jakub Antoníček|Pros­tějov|11|13

PJ0055|Metoděj Jura|Bedihošť|11|13

PJ0044|Ondřej Zouhar|Bouzov|11|13

PJ0003|Martin Hlavinka|Stařecho­vice|8|13

PJ0025|Ladislav Kořený|Pivín|8|13

PJ0042|Josef Navrátil|Bouzov|8|13

PJ0021|František Pavelka|Pivín|8|13

PJ0043|Věra Zouharová|Bou­zov|8|13

34. místo

PJ0080|Roman Hlavinka|Stařecho­vice|11|11

PJ0081|Iveta Hlavinková|Sta­řechovice|11|11

PJ0086|Zbyněk Špička|Nezamys­lice|11|11

PJ0079|David Zapletal|Služín|11|11

38. místo

PJ0060|Tomáš Coufalík|Němčice nad Hanou|11|10

PJ0029|Jan Makovec|Čelechovice na Hané|11|10

PJ0023|Pavel Legierski|Mos­tkovice|8|10

PJ0014|Petr Müller|Prostě­jov|8|10

PJ0076|Ladislav Protivánek|Kostelec na Hané|8|10

PJ0059|Vladimír Staněk|Bílovi­ce|8|10

PJ0008|Kamila Daněčková|Pros­tějov|5|10

PJ0004|Antonín Hlavinka|Služín|5|10

PJ0075|Petr Musil|Ptení|5|10

PJ0022|Radim Pavelka|Pivín|5|10

PJ0034|Dagmar Matoušková|Němčice nad Hanou|2|10

49. místo

PJ0083|Jana Coufalová|Sla­tinky|8|8

PJ0084|Radoslav Hénik|Prostějov|8|8

PJ0082|Roman Novák|Chomutov 4|8|8

52. místo

PJ0061|Miroslav Coufalík|Němčice nad Hanou|8|7

PJ0030|Jaroslav Kouřil|Otasla­vice|8|7

PJ0062|Radek Motal|Prostějov|8|7

PJ0072|Rudolf Skopeček|Pros­tějov|8|7

PJ0048|Petra Švecová|Kralice na Hané|8|7

PJ0005|Jitka Vlachová|Horní Štěpánov|8|7

PJ0002|Jaroslav Zapletal|Konice|8|7

PJ0020|Oldřich Lošťák|Prostě­jov|5|7

PJ0026|Alena Lošťáková|Pros­tějov|5|7

PJ0041|Pavel Novák|Hrubčice|5|7

PJ0058|František Sedlák|Protiva­nov|5|7

PJ0054|Karel Antoníček|Pros­tějov|2|7

PJ0028|Dagmar Makovcová|Čelecho­vice na Hané|2|7

PJ0024|Miloš Mlčoch|Určice|2|7

PJ0031|Jiří Svoboda|Otasla­vice|2|7

67. místo

PJ0087|Ivana Coufalíková ml.|Němčice nad Hanou|5|5

PJ0085|František Lošťák|Určice|5|5

PJ0063|Veronika Šedivá|Prostě­jov|0|5

70. místo

PJ0015|Eduard Vincour|Prostě­jov|8|4

PJ0036|Tomáš Hučík|Němčice nad Hanou|5|4

PJ0050|Zbyněk Jura|Bedihoš´t|5|4

PJ0073|Josef Makáč|Brodek u Konice|5|4

PJ0027|Vojtěch Mucha|Prostějov|5|4

PJ0001|Zdeněk Vysloužil|Pros­tějov|5|4

PJ0045|Ondřej Zapletal|Konice|5|4

77. místo

PJ0078|Monika Hlavová|Prostě­jov|2|2

78. místo

PJ0046|Eduard Drtil|Prostějov|5|1

PJ0007|Antonín Daněček|Prostě­jov|2|1

PJ0033|Radek Handl|Vrchosla­vice|2|1

PJ0057|Jakub Polák|Prostějov|2|1

PJ0032|Vladimír Kouřil||-1|1

PJ0052|Petr Sedlář|Prostějov 6|-1|1

PJ0069|Marta Štěpánková|Tištín|-1|1

85. místo

PJ0051|Milan Konšel|Určice|2|-2

PJ0035|Jiří Matoušek|Němčice nad Hanou|2|-2

PJ0067|Miloslav Brázda||-1|-2