VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Do zimní futsalové ligy přípravek se zapojí 14 týmů

Prostějovsko – Od listopadu do únoru bude probíhat soutěž fotbalových přípravek ve futsalu. V nadcházejícím ročníku do ní zasáhne čtrnáct oddílů z celého regionu, zápasy budou probíhat ve sportovních halách v Kostelci na Hané a Nezamyslicích. Pořadately soutěže jsou Okresní fotbalový svaz Prostějov a Okresní komise futsalu Prostějov.

29.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

Hrací systém

V soutěžním ročníku 2011/2012 se soutěže fotbalových přípravek okresu Prostějov zúčastní čtrnáct mužstev rozdělených do dvou základních skupin A, B. Ve skupinách odehrají mužstva na dvou turnajích jednokolově zápasy každý s každým. Po skončení zápasů v základních skupinách se mužstva rozdělí podle umístění: mužstva na 1. až 3. místě obou skupin + lepší mužstvo ze 4. místa skupiny A resp. B postoupí do skupiny o celkového vítěze soutěže. Horší tým ze 4. místa skupiny A resp. B + mužstva ze 5. až 7. místa obou skupin budou hrát o umístění na 8. – 14. místě. Nadstavbová část se bude hrát opět jednokolově, vzájemné zápasy mužstev jsou rozděleny na dva turnaje, výsledky ze základní části se nebudou započítávat. Mužstva absolvují v rámci okresní soutěže přípravek celkem čtyři turnaje – dvanáct zápasů.

Technická ustanovení

Všechna utkání se hrají dle platných pravidel futsalu vydaných FAČR, herního a disciplinárního řádu. Soutěže se hrají míčem schváleným pro utkání futsalu. Výjimky z pravidel futsalu FAČR (jejich kompletní znění najdete na www.fotbal.cz): počet hráčů 5 + 1, hra bez akumulovaných faulů, hráči na lavičce nemusí mít předresy.

Postupový klíč

Výhra se v tabulce oceňuje třemi body, remíza jedním bodem, prohra není bodově ohodnocena.

Pro umístění ve skupinách jsou rozhodující následující kriteria:

počet získaných bodů, vzájemný zápas, celkové skóre – rozdíl branek, větší počet vstřelených branek, menší počet obdržených gólů…, minitabulka vzájemných zápasů (při rovnosti bodů tří a více týmů ), los.

Finanční zajištění

Mužstva se podílejí na částečné úhradě nákladů soutěže. Startovné pro soutěžní ročník 2011/12 je stanoveno ve výši 1 200 Kč/mužstvo (za všechny čtyři turnaje ).

Termín pro zaplacení startovného na sezonu 2011/12 je nejpozději do 31.10.2011.

Pojištění

Za peníze a cenné věci nebere pořadatel zodpovědnost a nevztahuje se na ně žádné pojištění, hráči hrají na vlastní nebezpečí.

Soupisky mužstev

Za jednotlivá mužstva nastupují hráči na základě registračních průkazů.

K zápasům smějí nastoupit jen hráči uvedeni na soupisce mužstva (registrovaní v příslušném oddíle, prokazující se registračním průkazem nebo ve výjimečném případě průkazem zdravotní pojišťovny ), povolen je start hráčů narozených po 1. 1. 2001. Nejpozději pět minut před začátkem prvního zápasu na turnaji odevzdá vedoucí mužstva vyplněnou soupisku mužstva u stolku rozhodčích. K utkání smí za mužstvo nastoupit maximálně patnáct hráčů, pobyt na střídačce je umožněn pouze osobám uvedeným na soupisce mužstva. Za neoprávněný start hráče bude mužstvo postiženo dle disciplinárního řádu, za údaje uvedené na soupisce týmu odpovídá vedoucí mužstva.

Výstroj hráčů

Každé mužstvo musí nastoupit k zápasu v sadě jednotných dresů opatřených čísly minimálně 15 cm vysokými. Při podobnosti dresů obou soupeřů má za povinnost zajistit rozlišení mužstvo uvedené v zápisu o utkání jako domácí. Nutné je, aby se hráči i jejich doprovod (trenér, vedoucí mužstva) pohybovali ve veškerých prostorách sportovních hal ve sportovní obuvi se světlou podrážkou nezanechávající stopy na povrchu.

Ostatní ustanovení

Všechny zápasy se hrají 2×10 minut hrubého času. OFS Prostějov deleguje ke každému zápasu rozhodčí, kteří budou odměňováni podle hospodářské směrnice vydané FAČR.

Pořadatel zajišťuje pitný režim na turnaji, další občerstvení je možné zakoupit u správce haly.

Vedoucí mužstva je odpovědný za chování hráčů v prostorech sportovní haly.

Čekací doba je zrušena.

Pořadatelé soutěže si vyhrazují právo na případné změny v propozicích soutěží.

Omluva

Původně byly turnaje starších přípravek připraveny maximálně pro dvanáct mužstev, výsledný počet účastníků soutěže je nakonec čtrnáct. Všechna mužstva sehrají v základní části dva turnaje po třech zápasech, drobně „znevýhodněna“ jsou mužstva v obou skupinách s losovacím číslem 5 (na jednom turnaji musí odehrát 4 zápasy a na druhém pouze 2). Omlouvám se rovněž předem za zkrácený čas zápasů a stísněný prostor v šatnách (na jednu šatnu budou dvě mužstva).

Důležité

Prosím o dodržování časového rozpisu, mužstva musí být v čase úředního začátku připravena ke hře. Čekací doba není.

S případnými dotazy se obracejte na Františka Kocourka – telefon 604 940 603, e-mail f.kocourek58@centrum.cz, nebo Jaroslava Lišku – telefon 725 526 307.

FRANTIŠEK KOCOUREK

Rozdělení do skupin

Skupina A

1. SK Prostějov A

Čechovice A

Olšany u Prostějova

Nezamyslice

1. SK Prostějov C

Kostelec na Hané

Jesenec

Skupina B

Určice

1. SK Prostějov B

Konice

Němčice nad Hanou

Přemyslovice

Čechovice B

Vrahovice

29.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 110 Kč

Montéři kovových konstrukcí Výrobní zámečníci (1708002). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Výrobní zámečníci (1708002), Požadujeme:, - vyučení v oboru zámečník, - znalost čtení výkresové dokumentace, - ZK 111 nebo ZK 135, - vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou, - dobrou pracovní morálku, Nabízíme:, - práci na HPP u stabilní společnosti, - závodní stravování, Pracoviště: Prostějov, Mzda: 110-150,- Kč/hod, Nástup: dle dohody, Směnnost: dvousměnný provoz (8 nebo 12 hodinové směny), Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na svarec@gasl.cz. Pracoviště: Gasl cz s.r.o. - pobočka prostějov, Nerudova, č.p. 599, 796 01 Prostějov 1. Informace: Kontakt, +420 773 447 447.

Výroba - Výroba Montér 17 000 Kč

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení Elektrikáři - Prostějov (1711002). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Elektrikář (1711002), Jste vhodným uchazečem, pokud:, - jste vyučen v oboru, - máte vyhlášku č. 50/1978 Sb (min. § 5), - orientujete se v technické dokumentaci, - vyznáte se ve schématech zapojení, - jste samostatný, spolehlivý a pečlivý, - umíte řešit problémy a účelně jednat, - jste týmový hráč, , Budete se věnovat:, - uvádění strojů do provozu, - údržbě a opravě strojů a zařízení, - vyhledávání a analýze závad, - návrhům na zlepšení funkcí, Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?, - nabízíme stabilní dlouhodobou práci na HPP, - čeká na Vás nadstandardní finanční ohodnocení včetně 13tého platu, - nabízíme flexibilní pracovní dobu, jazykové vzdělávání a další benefity, , Pracoviště: Prostějov, Mzda: od 17.000,- Kč, Nástup: ihned, Směnnost: nepřetržitý provoz, , Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.. Pracoviště: Gasl cz s.r.o. - pobočka prostějov, Nerudova, č.p. 599, 796 01 Prostějov 1. Informace: Kontakt, +420 773 447 447.

Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 30 000 Kč

Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství MISTŘI. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.)., Požadujeme:, - SŠ vzdělání technického směru, - uživatelskou znalost PC, - znalost programu Helios výhodou, - komunikativnost, - pečlivost, - schopnost a ochota učit se nové věci, - samostatnost, - znalost projektového řízení, - prezenční a vyjednávací schopnosti, Náplň práce:, - tvorba a aktualizace výrobního plánu dílny dle zákaznických odvolávek v IS a dostupnosti materiálů, - podílet se na plnění cílů EMS na montáži , - zajištění realizace vzorků a předsériových výr. dávek, - tvorba a aktualizace výrobních dat v IS Helios, - tvorba, aktualizace, případně ukončování výrobních příkazů dílny, - sběr dat o plnění výr. příkazů, zmetkovitosti a jejich vyhodnocování formou denních reportů, - podílení se na tvorbě norem spotřeby práce a materiálu, - dodržování postupů dle norem ISO/TS a plnění požadavků EMS podle ISO 14001 (EMS) a OŽP, - dohled nad činnostmi podřízených pracovníků, - evidence docházky podřízených pracovníků, - spolupráce s oddělením kvality a logistiky, Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.. Pracoviště: Linaplast s.r.o. - pracoviště skřípov, 798 52 Konice. Informace: Email, .

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka 18 000 Kč

Odborní asistenti v administrativě ASISTENT/KA ODDĚLENÍ AUTOMATIZACE - SKŘÍPOV. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.)., Požadujeme: , - SŠ vzdělání s maturitou , - základní znalost AJ, znalost NJ výhodou, - znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), - řidičský průkaz sk. B , - dobré organizační a prezentační schopnosti, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, Náplň práce: zpracování technických podkladů do podoby nabídek pro externí zákazníky, založení a zpracování objednávek v HeO, zpracování dodacích listů v HeO, sledování stavu objednávek a případné urgování dodavatelů. Skladové hospodářství. Administrativní práce spojené s funkcí oddělení automatizace (docházky, dovolenky, atd.)., Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.. Pracoviště: Linaplast s.r.o. - pracoviště skřípov, 798 52 Konice. Informace: Email, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stadion Nižnij Novgorod (Nižnij Novgorod, 44 899 diváků). Tato aréna je situována na místě zvaném Strelka, kde se stékají řeky Volha a Oka. Její design je inspirován přírodními živly vodou a větrem. Také tento stánek byl postaven speciálně pro šampionát.
40

Trenérský rekordman či největší karetní hříšníci. Nabízíme fakta o MS v Rusku

Nehoda motocyklistky ve Vrahovicích
2

Při výuce v autoškole narazila s motorkou do stromu

Rozšířená realita v žaláři a dobře skrytá marihuana pro Poláky: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 18. června 2018.

H-Club provoněla maracuja i ananas. Podívejte se

Příjemné zpestření víkendu si mohli užít v neděli návštěvníci prostějovské restaurace H-Club. Po desáté hodině se zde totiž konala třetí akce s názvem Afrika bez obalu. A na co se účastníci mohli těšit? Už u vstupu třeba na exotickou vůni.

Bourání nadjezdu u Olšan přitáhlo k dálnici zvědavce

VIDEO/ FOTOGALERIE / Dálnice D46 u Olšan u Prostějova v sobotu večer uzavřela demolice nadjezdu. Nasazení těžké techniky sledovaly za přísných bezpečnostních opatření desítky obyvatel okolních obcí, kam uzavírka poslala proudy osobních aut a kamionů.

Veterán rallye zaplnila němčické náměstí

FOTOGALERIE / Automobilový svátek naleštěných krasavců proběhl v sobotu 16. června na Palackého náměstí v Němčicích nad Hanou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT