Zatímco Protivanov už má utkání 3. kola divize D za sebou, Konici teprve čeká.

V neděli v 16.30 přivítá tým trenéra Karla Procházky nevyzpytatelný Třebíč. „Hodně změnili mužstvo. Mají dva nové útočníky. Nemám o nich moc informací,“ přiznává Procházka.

Nedostatek zpráv z tábora soupeře nic nemění na jasném cíli. „Hrajeme doma. Tím je to snad dané,“ potvrdil tříbodové ambice kouč Sokola.

Devadesát minut by se mělo změnit v obléhání branky hostů. „Defenzivu mají vynikající. Ještě nedostali gól. Skvělý je zejména brankář Beer, která nás v minulé sezoně vychytal,“ vzpomíná Procházka na uplynulý ročník.

Jenomže Třebíč, to není už jen tuhá defenziva. Po dvou kolech se potí na krásném čtvrtém místě při skóre 2:0. „Uhráli remízu s Hulínem, tedy s týmem, který já spolu s Líšní považuji za největší adepty na postup do MSFL,“ myslí si Procházka.

Do sestavy jistě nezařadí dlouhodobě zraněné Hlouše a Michalčáka. „Ti budou chybět celý podzim,“ podotýká. „Základní jedenáctka se oproti utkání v Líšni nezmění,“ tvrdí do novin mladý kouč.

Se silnou Líšní Hanáci prohráli 2:0 brankami v posledních pěti minutách. Nenabourá krutý výsledek pohodu v týmu? „To víte, že to není nic příjemného, ale klukům jsem vysvětlil, co bylo špatně. Věřím, že se to už nestane. Hlavně nesmíme udělat chyby vzadu, abychom z náhodného brejku neinkasovali,“ dodává Karel Procházka.