Osmnáctiletý Kryštof Daněk bude chtít rozšířit své dva starty za reprezentaci U21. Na posledním srazu naskočil do duelu se Slovinskem o poločase a pomohl týmu k vítězství 1:0. S Albánií (4:0) potom odehrál dokonce 80. minut a jednou se gólově prosadil.

Naopak Tomáš Zlatohlávek k osmi minutám proti Slovinsku prozatím další nepřidá. Stejně jako chyběl v následujících zápasech předchozího srazu, tak chybí i v nominaci na dvojduel s Kosovem. Zápasy jsou na programu 7. října v 19 hodin na půdě soupeře a 12. října v 18 hodin v Českých Budějovicích.

Hodolany porazily Přáslavice 3:1.

V seniorské reprezentaci jsou prozatím jen mezi náhradníky Václav Jemelka a Martin Hála, kteří si tak ještě musí počkat, zda dostanou dodatečnou pozvánku na souboje s Walesem (8. října) a Běloruskem (11. října).