Deník připravil pro fotbalové příznivce a nadšence v tomto čase zimní přestávky před odvetnou částí další speciální anketu - O nejlepšího fotbalového trenéra regionu - na jejímž konci budeme znát, komu tento primát patří.

Dva nejúspěšnější trenéry, jejich kluby, pak čekají originální novinářské ceny. Začínáme ale prvním kolem na okresních úrovních, tedy na Olomoucku, Přerovsku, Prostějovsku a Šumpersku s Jesenickem.

Zdroj: Radomír Novák

V okrese Prostějov jsme dle úrovně soutěží vybrali dvacet trenérských jmen včetně tří koučů lídrů okresních soutěží. Teď je řada na vás! Nominovat vaše další favority, kteří podle vás ve výběru chybí, stále můžete na e-mailu sport.olomoucky@denik.cz.

Nejprve si představme pravidla. Od pátku 2. února 2024 bude až do neděle 25. února (23:59) probíhat na stránkách Deníku ve všech čtyřech okresech Olomouckého kraje hlasování čtenářů, hráčů, funkcionářů a fanoušků.

Chybí váš favorit? Nominujte ho na e-mailu sport.olomoucky@denik.cz. Do předmětu zadejte Anketa – okres Prostějov.

Po jeho skončení se šest nejúspěšnějších trenérů s největším počtem hlasů z každého okresu dostane do krajského finále, které vykopneme v pondělí 26. února 2024, a hlasování opět poběží po celý měsíc (do 24. března 2024). Dva nejlepší trenéry pak odměníme. Jak?

Během jarní části fotbalové sezony do klubů nejlepších trenérů přijedeme a s pomocí profesionálního fotografa vytvoříme o klubu obsáhlý materiál (fotogalerie, videorozhovory s trenérem, kapitánem, předsedou klubu), který zveřejníme na webu Deníku. Zároveň fotky poskytneme klubu k volnému využití.

Zdroj: Deník/David Kubatík

A co bude rozhodovat o nejúspěšnějších? To je pouze na vás! Vybrali jsme v každém okrese minimálně dvě desítky úspěšných fotbalových trenérů týmů od MSFL po okresní přebory. Hlasovat můžete každých 15 minut.