„Do Dobromilic jsme přijeli s velice dobrou sestavou. Měli jsme i hodně dorostenců na střídání. A už do první minuty jsme nastoupili hodně dobře. Byli jsme aktivnější, domácí nic nepředvedli a gólů jsme dali v první půli hodně. V té druhé jsme pokračovali stejně až do zhruba 70. minuty. Potom jsme prostřídali a ke konci dostali takové blbé góly. Dá se ale říci, že konečný výsledek odpovídá průběhu," zhodnotil již proběhlý mač tento 25letý borec, který se v béčku zotavuje a znovu nabírá fyzičku po vyléčení natržených vazů v kotníku a už na jaře by dle svých slov chtěl znovu nastoupit za áčko hrající krajský přebor.

On sám pak v tomto zápase nastřílel hattrick, když nejprve v 51. minutě zvyšoval na 6:0, o tři minuty později na 7:0 a v minutě 83. pak už dokonce na 9:1. Potom domácí ještě zabrali a brankami Noska a Šoce provedli kosmetickou úpravu na 3:9 z jejich pohledu.

„Při prvním gólu jsme si navedl míč po straně k vápnu a vystřelil po zemi k levé tyči. Při druhém jsem si naběhl na centr a přehodil vyběhnuvšího gólmana. Srazili jsme se ale a já v první chvíli vůbec nevěděl, jestli ten gól vůbec padl. Třetí branku jsem pak dával z hranice vápna z otočky. Šibenice to nakonec nebyla, i tak ale míč krásně zapadl k pravé tyči," popsal, jak k jeho hvězdným okamžikům na dobromilickém hřišti vlastně došlo.

Následně také dodal, že tento hattrick nezůstane jen tak bez reakce kabiny, co se týče „zaslouženého trestu": „Nejspíš to dopadne tak, že na příští zápas donesu flašku," směje se civilním povoláním expedient v pekárně.

Škoda Smržic

Co se pak týče dosavadního vývoje soutěže, stihlo si určické béčko z celkového počtu dvanácti zápasů na své konto připsat osm výher a čtyři prohry, z nichž jedna přišla až po penaltovém rozstřelu. Nasbíralo tedy celkově 23 bodů, které mu stačí na šestou pozici.

Michal Zapletal
Zapletal vyměnil boj o postup za boj o záchranu v Prostějově. Patříme výš, hlásí

„Podzim v našem podání hodnotím určitě pozitivně. Jenom mě mrzí domácí zápas se Smržicemi. Soupeř hrál od 28. minuty v deseti, my byli herně lepší, avšak neproměnili jsme šance. Proto jsme nakonec prohráli," popisoval obdivovatel Cristiana Ronalda a fanoušek Manchesteru City.

Určice jsou srdcovka

Už tuto sobotu pak podzim uzavře dohrávkou prvního kola na půdě třetího béčka Konice, které když porazí, bude se moci s pomocí dobré konstelace dalších výsledků vyšvihnout až na třetí příčku. „Trenér už nás na důležitost zápasu upozorňoval. Navíc asi nebudeme mít moc hráčů, protože ve stejný den i čas hraje i A-tým. Uvidíme tedy, jak to poskládáme. Samozřejmě tam ale pojedeme vyhrát," říká odhodlaně.

Na závěr pak Vladimír Krajíček ujistil všechny své spoluhráče a hlavně klubové příznivce, že v dohledné době rozhodně nikam z Určic odcházet nehodlá. „Dva roky nazpět jsem nějaké nabídky měl, ale to bylo jen z okolních vesnic. Na poslední závěrečné jsem pak klukům říkal, že už tady asi zůstanu. Ten klub je prostě taková moje srdcovka. Musela by přijít opravdu zajímavá nabídka z nějaké vyšší soutěže, ale tomu úplně nevěřím," uzavřel.