Oddíl z obce nedaleko Prostějova slavil titul okresního přeborníka ve starších žácích, o kategorii níže mezi mladšími žáky pak skončily Mostkovice druhé. Oslavy na mostkovickém hřišti byly adekvátní dosaženým úspěchům, jak můžete shlédnout ve fotogalerii.

Oficiální konečné tabulky okresních soutěží jsou níže. 

KONEČNÉ TABULKY OFS PROSTĚJOV - SR 2018/2019

Přebor OFS II. třída - MUŽI

Tabulka celková

1 Sokol Vrchoslavice 1946 26 21 0 5 89:37 62 3 2

2 FC Dobromilice 26 18 0 8 69:48 54 1 1

3 TJ Horní Štěpánov 26 18 0 8 88:48 53 2 1

4 TJ Sokol Držovice 26 15 0 11 65:46 47 1 3

5 TJ Tištín 26 15 0 11 56:63 42 3 0

6 Jiskra Brodek u Konice 26 14 0 12 54:58 40 2 0

7 Sokol Vrahovice 26 14 0 12 66:64 39 3 0

8 Sokol Vícov 26 10 0 16 47:49 35 2 7

9 Sokol Brodek u Pv 26 11 0 15 50:71 34 1 2

10 FK Skalka 2011 26 10 0 16 54:64 33 1 4

11 Sokol Určice B 26 11 0 15 49:64 31 4 2

12 FK Výšovice 26 8 0 18 49:74 27 0 3

13 Haná Nezamyslice 26 9 0 17 45:76 25 2 0

14 Sokol Čechovice B 26 8 0 18 63:82 24 1 1

Vítězem soutěže s právem postupu do I.B třídy Ol KFS je TJ Sokol Vrchoslavice 1946.

Sestup do III. třídy OFS Prostějov – TJ Haná Nezamyslice a TJ Sokol Čechovice B.

III. třída, skupina A

Tabulka celková

1 FC Kralice n. H. B 18 14 0 4 58:22 42 2 2

2 Sokol Brodek u Pv B 18 13 0 5 58:24 40 1 2

3 TJ Biskupice 18 11 0 7 56:31 34 1 2

4 FK Němčice n./H. B 18 12 0 6 42:39 33 3 0

5 Sokol Olšany 18 11 0 7 44:30 32 2 1

6 TJ Pavlovice u Koj. 18 9 0 9 33:49 26 3 2

7 TJ Želeč 18 7 0 11 37:37 22 2 3

8 Sokol Otaslavice B 18 6 0 12 47:48 21 1 4

9 Haná Nezamyslice B 18 4 0 14 28:66 10 2 0

10 Sokol Bedihošť 18 3 0 15 24:81 10 1 2

Vítězem soutěže s právem postupu do II. třídy OFS je FC Kralice na Hané B.

III. třída, skupina B

Tabulka celková

1 Sokol Plumlov B 20 15 0 5 70:28 43 3 1

2 FC Kostelec n. H. B 20 15 0 5 65:37 41 5 1

3 Sokol Kladky 20 14 0 6 53:27 41 4 3

4 SK Protivanov B 20 10 0 10 46:29 35 0 5

5 Sokol Zdětín 20 10 0 10 31:42 32 0 2

6 FC Ptení 20 10 0 10 35:39 31 2 3

7 TJ Otinoves 20 10 0 10 32:40 29 3 2

8 Sokol Čechy p./K. 20 9 0 11 41:43 28 0 1

9 Sokol Přemyslovice 20 7 0 13 29:43 20 2 1

10 FC Hvozd 20 5 0 15 29:59 17 0 2

11 Jiskra Brodek u Konice B 20 5 0 15 36:80 13 2 0

Vítězem soutěže s právem postupu do II. třídy OFS je TJ Sokol Plumlov B.

Přebor OFS starší žáci

Tabulka celková

1 TJ Sokol Mostkovice 18 18 0 0 153:18 53 1 0

2 FC Kralice na Hané 18 15 0 3 175:26 45 0 0

3 Sokol Brodek u Pv 18 15 0 3 93:28 44 1 0

4 FC Hvozd 18 8 0 10 66:50 28 0 4

5 Sokol Klenovice na Hané 18 8 0 10 46:62 24 1 1

6 SK Protivanov 18 7 0 11 26:85 20 2 1

7 Brodek u K./H. Štěpánov 18 6 0 12 42:106 20 1 3

8 Sokol v Pivíně 18 6 0 12 24:105 17 1 0

9 TJ Sokol Určice 18 6 0 12 58:92 15 3 0

10 Sokol Plumlov 18 1 0 17 25:136 4 0 1

Vítězem soutěže s právem postupu do soutěže Ol KFS je TJ Sokol Mostkovice.

Přebor OFS mladší žáci

Tabulka celková

1 FC Kostelec na Hané 22 19 0 3 174:44 57 1 1

2 Sokol Mostkovice 22 18 0 4 129:33 55 1 2

3 TJ Sokol Otaslavice 22 15 0 7 92:66 46 0 1

4 TJ Smržice B 22 14 0 8 86:46 41 2 1

5 Sokol Určice 22 14 0 8 82:52 39 3 0

6 TJ Horní Štěpánov 22 12 0 10 81:49 37 1 2

7 Haná Nezamyslice B 22 13 0 9 83:73 36 3 0

8 FC Ptení 22 9 0 13 59:68 30 0 3

9 SK Lipová 22 6 0 16 42:102 20 0 2

10 Sokol Přemyslovice 22 5 0 17 38:112 15 1 1

11 FK Výšovice 22 5 0 17 35:123 12 3 0

12 Sokol Vrahovice 22 1 0 21 38:177 5 1 3

Vítězem soutěže s právem postupu do soutěže Ol KFS je FC Kostelec na Hané.