První vyloučení přišlo již ve čtrnácté minutě a bylo pro hostující Vícov hodně nepříjemné. Jeho brankář Martin Šobr totiž zahrál rukou mimo pokutové území a musel předčasně pod sprchy.

V té době ale už čisté konto nedržel, protože jej v sedmé minutě dokázal překonat Jan Studený. I v deseti se však povedlo Vícovu z pokutového kopu ve 37. minutě vyrovnat, když se prosadil Vojtěch Vávra.

Remízový stav však do poločasové přestávky nevydržel. Domácím vrátil vedení v nastavení úvodní půle Matěj Hatle.

Červená karta. Ilustrační foto.
Divočina ve III. třídě. Padlo pět červených. Najdeme si tě, řvali na sudího

Potom diváci na branku čekali dlouho. V 79. minutě navíc Vícov přišel o druhého hráče. Radek Štěpánek viděl už ve 49. minutě žlutou kartu za strčení do protihráče v přerušené hře, následně v nepřerušené hře vrazil ve výskoku do brankáře a hlavní rozhodčí Lubomír Rek mu ukázal druhou žlutou.

Dvojnásobnou přesilovku využily Vrahovice k definitivnímu rozhodnutí utkání třetí brankou, o kterou se pět minut před koncem postaral Tomáš Varga.

Červené karty v utkání Vrahovice - VícovČervené karty v utkání Vrahovice - VícovZdroj: FAČR

Jenže to se nelíbilo hostujícímu trenérovi Miroslav Krutovskému, který po inkasované brance vběhl na hřiště a arbitra začal urážet, za což viděl červenou kartu.

No a činil se také domácí borec. V 88. minutě byl vyloučen Svatopluk Bukovec, který podle zápisu násilně stáhl protihráče za krk k zemi v přerušené hře, což byla jeho reakce na předchozí faul na svoji osobu.

Vrahovice tak díky třem bodům za výhru 3:1 přeskočily svého soupeře v tabulce a společně s Držovicemi a Olšany mají devatenáct bodů a jsou třetí jen kvůli horšímu skóre. Vícov toto trio stíhá a ztrácí na něj jediný bod.

FK Jeseník - FK Brodek u Přerova
Ohlasy z KP: První prohra Čechovic, Lipová dala kanára, Kostelec i Konice za tři