Dolany - 1. HFK Olomouc B 1:2 (0:0)

Veledůležité klání celků ze dna tabulky krajského přeboru se hrálo v Dolanech. Domácí tým se snažil překonat defenzivu hostujícího B-mužstva 1. HFK Olomouc, ale slibné šance se neujaly. Naopak hosté udeřili v závěrečné fázi zápasu a při riskantnější hře Dolan přidali ještě druhou trefu. Domácí už pouze korigovali v nastaveném čase a v soutěži jsou na poslední příčce.

Zdroj: Youtube

Medlov - Litovel 3:0 (0:0)

V popředí pořadí krajského přeboru se po výhře nad Litovlí nadále drží Medlov. Hostující defenziva přestala ve druhém poločase odolávat nájezdům medlovských fotbalistů a byly z toho tři góly pro domácí barvy během necelých dvaceti minut.

Zdroj: Youtube

Černovír - Zábřeh 2:1 (1:1)

Důležité vítězství v bojích o záchranu získali fotbalisté Černovíra proti Zábřehu. Olomoucký tým se radoval z gólu už v 10. minutě, avšak hosté dokázali do konce první půle vyrovnat gólový účet. Když už to vypadalo na remízu, trefil se za domácí po standardní situaci Bořivoj Petrů, Černovír přečkal ještě obrovskou příležitost hostů a mohl se těšit z plného bodového zisku.

Zdroj: Youtube

Jeseník - Velké Losiny 3:2 (2:0) Pen: 5:3

Velmi nadějný start zápasu s Velkými Losinami prožili hráči Jeseníku, ale  dva góly v úvodních pětadvaceti minutách jim na plný bodový zisk nestačily. Domácí mohla mrzet velká řada neproměněných tutovek, Losinští se totiž čtvrthodiny před koncem zápasu dvakrát prosadili a bylo to 2:2. Utkání tak rozsoudily pokutové kopy, ve kterých se dařilo lépe Jeseníku, který tak z atraktivního duelu vytěžil dva body.

Zdroj: Youtube

Kralice na Hané - Želatovice 2:1 (0:1) Pen: 7:6

Vyrovnaný průběh přinesl duel mezi Kralicemi na Hané a Želatovicemi. Hosté z Přerovska vedli už po pěti minutách hry, ale domácí mužstvo čtvrthodiny po přestávce srovnalo stav. Diváci tak mohli nakonec sledovat penaltovou loterii o bod navíc. V dlouhé přestřelce byli nakonec úspěšnější domácí hráči z Kralic na Hané.

Zdroj: Youtube

Šternberk - Lutín 2:0 (0:0)

V souboji dvou silných celků, Šternberku a Lutína, to dlouho vypadalo na nerozhodný výsledek 0:0 a penaltový rozstřel se kvapem blížil. Jenže v poslední minutě trefil výhru domácím Michal Čapek a propukla šternberská euforie. Lutín ještě zariskoval při poslední standardní situaci vytažením gólmana do soupeřova pokutového území, z rychlého protiútoku ale udeřili domácí a z rychlého protiútoku pečetili na 2:0.

Zdroj: Youtube

Mohelnice -  Všechovice 0:1 (0:0)

Na první příčku tabulky se po výhře v Mohelnici vyhoupl tým Všechovic. O úspěchu rozhodla jediná trefa ze standardky, domácím se z velkých šancí nepodařilo srovnat skóre. Možnosti na další gól měl však také aktuální lídr soutěže a diváci se mohli bavit i při výsledku 0:1 ofenzivními akcemi.

Zdroj: Youtube