V prvním kole přivítají nováčka z Vyšehradu. Ve druhém kole přijede Vlašim.

Na podzim se bude hrát 16 kol.

Atraktivní soupeři z čela poslední tabulky čekají na Prostějov až v závěru.

Nejprve pojedou svěřenci Oldřicha Machaly do Hradce Králové, následně přivítají doma Jihlavu a poté vyrazí do Brna.

Podzimní los F:NL

1. kolo (20.7.2019)

Líšeň - Varnsdorf

Dukla - Třinec

Vítkovice - Chrudim

Sokolov - Hr. Králové

Ústí n.L. - Jihlava

Pardubice - Žižkov

Vlašim - Brno

Prostějov - Vyšehrad

2. kolo (27.7.2019)

Varnsdorf - Třinec

Prostějov - Vlašim

Brno - Pardubice

Vyšehrad - Ústí n.L.

Žižkov - Sokolov

Jihlava - Vítkovice

Hr. Králové - Dukla

Chrudim - Líšeň

3. kolo (3.8.2019)

Varnsdorf - Chrudim

Třinec - Jihlava

Líšeň - Hr. Králové

Dukla - Žižkov

Vítkovice - Vyšehrad

Sokolov - Brno

Ústí n.L. - Prostějov

Pardubice - Vlašim

4. kolo (10.8.2019)

Vlašim - Líšeň

Prostějov - Pardubice

Brno - Ústí n.L.

Vyšehrad - Sokolov

Žižkov - Vítkovice

Jihlava - Dukla

Hr. Králové - Varnsdorf

Chrudim - Třinec

5. kolo (17.8.2019)

Varnsdorf - Jihlava

Třinec - Hr. Králové

Líšeň - Vyšehrad

Dukla - Brno

Vítkovice - Prostějov

Sokolov - Vlašim

Ústí n.L. - Pardubice

Chrudim - Žižkov

6. kolo (24.8.2019)

Pardubice - Sokolov

Vlašim - Ústí n.L.

Prostějov - Třinec

Brno - Vítkovice

Vyšehrad - Dukla

Žižkov - Varnsdorf

Jihlava - Líšeň

Hr. Králové - Chrudim

7. kolo (31.8.2019)

Varnsdorf - Ústí n.L.

Třinec - Brno

Líšeň - Žižkov

Dukla - Vlašim

Vítkovice - Pardubice

Sokolov - Prostějov

Hr. Králové - Jihlava

Chrudim - Vyšehrad

8. kolo (14.9.2019)

Ústí n.L. - Sokolov

Pardubice - Dukla

Vlašim - Vítkovice

Prostějov - Varnsdorf

Brno - Líšeň

Vyšehrad - Třinec

Žižkov - Hr. Králové

Jihlava - Chrudim

9. kolo (21.9.2019)

Varnsdorf - Pardubice

Třinec - Žižkov

Líšeň - Prostějov

Dukla - Ústí n.L.

Vítkovice - Sokolov

Jihlava - Brno

Hr. Králové - Vyšehrad

Chrudim - Vlašim

10. kolo (28.9.2019)

Sokolov - Dukla

Ústí n.L. - Vítkovice

Pardubice - Líšeň

Vlašim - Třinec

Prostějov - Chrudim

Brno - Hr. Králové

Vyšehrad - Varnsdorf

Žižkov - Jihlava

11. kolo (5.10.2019)

Varnsdorf - Vlašim

Třinec - Vítkovice

Líšeň - Ústí n.L.

Dukla - Prostějov

Žižkov - Vyšehrad

Jihlava - Sokolov

Hr. Králové - Pardubice

Chrudim - Brno

12. kolo (19.10.2019)

Vítkovice - Dukla

Sokolov - Líšeň

Ústí n.L. - Chrudim

Pardubice - Třinec

Vlašim - Hr. Králové

Prostějov - Žižkov

Brno - Varnsdorf

Vyšehrad - Jihlava

13. kolo (26.10.2019)

Varnsdorf - Sokolov

Třinec - Ústí n.L.

Líšeň - Vítkovice

Vyšehrad - Vlašim

Žižkov - Brno

Jihlava - Pardubice

Hr. Králové - Prostějov

Chrudim - Dukla

14. kolo (2.11.2019)

Dukla - Líšeň

Vítkovice - Varnsdorf

Sokolov - Třinec

Ústí n.L. - Hr. Králové

Pardubice - Chrudim

Vlašim - Žižkov

Prostějov - Jihlava

Brno - Vyšehrad

15. kolo (9.11.2019)

Varnsdorf - Dukla

Třinec - Líšeň

Brno - Prostějov

Vyšehrad - Pardubice

Žižkov - Ústí n.L.

Jihlava - Vlašim

Hr. Králové - Vítkovice

Chrudim - Sokolov

16. kolo (23.11.2019)

Třinec - Varnsdorf

Vlašim - Prostějov

Pardubice - Brno

Ústí n.L. - Vyšehrad

Sokolov - Žižkov

Vítkovice - Jihlava

Dukla - Hr. Králové

Líšeň - Chrudim