Prostějovští vstoupili do zápasu skvěle. Už ve 4. minutě otevřel skóre obránce Roman Bala, který zažívá premiérovou druholigovou sezonu. Po rozehraném rohu přišel nepříjemný centr do vápna a po lehké teči stopera, který do Prostějova přišel z Uničova, skončil míč v síti.

Další branky se ale domácímu celku přidat nepodařilo, byť možnosti k tomu měl. Zapletalovu ránu vyrazil brankář Táborska Slávik jen před sebe, ale ani dorážející Píchal jej pak nepropálil. Navíc si na něm vylámal zuby i krátce před poločasem, kdy už byl před hostující brankou sám. K tomu nebylo vyslyšeno prostějovské volání po penaltě po faulu na Zikla.

Hosté se ale postupně dostávali do hry a ve druhém poločase se nakonec dočkali i vyrovnání. Penaltu po hře rukou v 82. minutě proměnil Martin Kučera.

To už obě mužstva hrála o deseti. Po faulu Musiola na Píchala se do šarvátky dostal domácí obránce Šmehyl právě s útočníkem Musiolem a oba dostali červenou kartu.

Závěr pak byl vpravdě infarktový. Prostějov se tlačil za vítěznou brankou, střídající Šteigl trefil břevno, ale pak do této snahy zasadil ránu Spáčil, který dostal po druhé žluté kartě i červenou. Přesilovka však Táborsku vydržela jen chvilku, protože taktéž po druhé žluté šel ze hry i Tolno.

A ani to ještě nebylo všechno. V hlavní roli byl znovu Jan Šteigl, jemuž ovšem ani ve druhé minutě nastaveného času nebylo přáno a ještě jednou orazítkoval břevno.

Prostějov tak v tabulce zůstává bez vítězství, zapsal třetí bod za třetí plichtu. Táborsko bodovalo vůbec poprvé v tomto ročníku.

1. SK Prostějov – FC MAS Taborsko 1:1 (1:0)

Branky: 4. Bala – 82. Kučera z pen.

Rozhodčí: Matějček – Kříž, Klupák. ŽK: Spáčil, Bialek, Rolinc – Navrátil, Dybala, Tolno. ČK: 66. Šmehyl, 89. Spáčil – 66. Musiol, 90. Tolno. Diváci: 390.

Prostějov: Mucha – Šmehyl, Bala, Bialek, Stříž (84. Šteigl) – Kopřiva, Spáčil, Zapletal, Langer (58. Matoušek) – Píchal (71. Rolinc), Zikl (71. Machynek). Trenér: Pavel Šustr.

Táborsko: Slávik – Penc (69. Vozihnoj), Dybala, Brabec (46. Icha), Navrátil - Provazník (77. Čapek), Boula, Majka (54. Tolno), M. Kučera – Plachý, Musiol. Trenér: Miloslav Brožek.


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...