Starosti, které s organizací plesu měly, ale i čas, který detailním přípravám věnovaly, se rozhodně vyplatil. Celým večerem provázela výborná hudební skupina Předina a jejich písně nenechaly nikoho v klidu. Navíc každý z návštěvníků maškarního plesu si z bohaté tomboly odnášel minimálně jednu cenu, tudíž nikdo neodešel s prázdnou.

Téměř všichni z přítomných se dostavili v kostýmu. K vidění tedy nebyli jen jednorožci - jednotný převlek organizátorek, ale také piráti, volské oko, hippies nebo skupina čarodějnic z Otaslavic, která si dokonce přivezla celou perníkovou chaloupku. Pro všechny bylo tradičně nachystáno občerstvení a skvělá zábava nebrala konce.

Návštěvou ples poctily i břišní tanečnice Jahanara a předvedly opět dechberoucí vystoupení. Nechybělo ani vyhlášení nejlepšího kostýmu, který vyhrála postava mnicha. Ale jen tak tak, na paty mu totiž šlapali Křemílek s Vochomůrkou.

Všechny organizátorky si opět zaslouží velké díky za skvěle odvedenou práci. Odpočinek však na ně nečeká, neboť v březnu se masky opět setkají, tentokrát na karnevale pro děti. Všichni jste proto srdečně zváni.

Lenka Pospíšilová