Ale teď je všechno jinak! Ze dne na den přešla celá škola do virtuálního prostředí a naprosto plynule začala výuka fungovat na Škole v pyžamu pro 1. stupeň a Google Classroom pro 2. stupeň.

Nutno podotknout, že jsme nic neponechali náhodě a všechno vizionářsky připravovali od konce srpna. Při velikosti naší školy to byla nelehká práce, ale už teď je vidět, že se vyplatila. A to nejen díky pedagogům, kteří si navzájem pomáhají, podporují se a odvádějí skvělou práci, ale také díky rodičům. Takže rodiče, kteří čtete tyhle řádky – jste „fakt hustí“.

Rozhodně máte náš obdiv v tom, jak jste zvládli nainstalovat, přihlásit, vysílat, vkládat, stahovat a nezbláznit se. On-line hodiny navštěvuje drtivá většina našich žáků - někdy se cítíme jako ve středisku NASA s obrazovkou plnou domácích nahrávacích studií, ale podle vašich ohlasů, kterých si nesmírně vážíme, je vidět, že to zřejmě děláme dobře. Víc si ani nemůžeme přát. Kromě zdraví a lepších vyhlídek. Než to přijde, nezapomeňte, že jsme tu pro vás.

Autorka textu: Michaela Mayerová, ZŠ Dr. Horáka Prostějov