Účast v Praze byla úspěchem. "Přihlásili jsme se na podzim a přes základní a semifinálové kolo se nám podařilo postoupit do Prahy. To byl náš cíl, finále jsme si chtěli především užít," komentoval zástupce prostějovského Double out výběru Robert Bureš.

Ostudu rozhodně neudělali, protože se všichni dostali do vyřazovacích bojů. "Herně i výsledkově se nám dařilo nad očekávání. Dostali jsme se mezi posledních 32 týmů. Stejně jako krajané - Lamy z Bedihoště a Kraken Dřínov," doplnil Bureš.

Dětský karneval ve Smržicích, 20. února 2023.
Dětský karneval ve Smržicích rozdováděl děti i rodiče. Podívejte se

V play off se nejvíce dařilo Double out, který se proházel až na konečné deváté místo. Lamy skončily šestnácté a dřínovští Krakeni dvaatřicátí.

"Myslím, že jsme byli jeden z nejúspěšnějších regionů. Parádní bylo, že jsme si všichni vzájemně fandili a po vyřazení kamarádů jsme byli smutní," popisovali výtečnou atmosféru hráči Double out.

Svatý Hostýn láká svou atmosférou.
FOTO: Svatý Hostýn láká svou magickou atmosférou. Podívejte se

Třešničkou na dortu bylo slavnostní vyhlášení. Všem týmům umístěným mezi elitní dvaatřicítkou osobně gratulovali nejlepší střelec české fotbalové historie Jan Koller a držitel profesionální PDC karty Karel Sedláček.

"Oba byli v pohodě. Na nic si nehráli, s každým si pokecali, nechali se vyfotiti. Sportovci tělem i duší a super chlapi," uzavřel Robert Bureš.

Brněnská nádhera je po roce zpět. Na Kamenném vrchu rostou vzácné koniklece
Brněnská nádhera je po roce zpět. Na Kamenném vrchu rostou vzácné koniklece