Do konce června probíhají v MC pravidelné programy pro rodiče s dětmi. Vzhledem k letnímu počasí se některé lekce konaly i v parku a užily si je děti i dospělí.

Cipísek ale nebude zahálet ani o prázdninách. Těsně před jejich zahájením připravuje další samoobslužnou stezku s pohybovými i poznávacími úkoly v Kolářových sadech, kterou si rodiny mohou zpestřit procházku. Tentokrát samozřejmě na téma léto.

Semifinále soutěže Dívka roku 2022 se uskutečnilo v pražském Wellness Hotelu STEP. Akci moderovali David Gránský a Robert Urban. Výrazně uspěly dívky z Moravskoslezského, Olomouckého i Zlínského kraje.
Nejkrásnější holky jsou na Moravě! Letošní Dívka roku to opět potvrzuje

V červenci bude Cipísek cestovat z pohádky do pohádky v rámci letních týdenních programů. Takže nebude chybět cesta za vodníkem, královský ples, hledání pokladu a spousta pohybových, hudebních a výtvarných aktivit.

Na srpen Cipísek připravuje další samoobslužné stezky v parku i kolem Hloučely, jednorázové programy pro rodiče s dětmi venku či výlet do Sluňákova. Nový školní rok s pravidelnými programy pak zahájí mateřské centrum zase až 5. září.

MC Cipísek nabízí už dvacet tři let v Prostějově programy pro rodiče s dětmi od tří měsíců do tří let, dramaticko-výtvarný kroužek pro předškolní děti, rodičovské besedy a semináře, jednorázové akce, poradenství atd.

Velké Losiny nabízejí dobroty, které si můžete sníst v překrásném zámeckém parku.
Kam na výlet? Z velkolosinské pralinkárny s plným břichem do zámeckého parku

Děkujeme všem svým návštěvníkům za přízeň v tomto školním roce a věříme, že si s námi užijí i krásné léto plné zážitků.

Informace o všech programech, které MC Cipísek nabízí, najdou zájemci na kontaktních adresách www.mcprostejov.cz a www.facebook.com/cipisekprostejov

Markéta Skládalová

Rézi a její kapižon.
Ať Modche a Rézi pomohou Starosti od starostí! Prostějovské divadlo loutek ožívá
Plumlovská přehrada byla budována v letech 1913 až 1914 a následně po ukončení I. světové války v letech 1921 až 1932.
RETRO: Jak se stavěla před více než 100 lety Plumlovská přehrada? Podívejte se