Heslo, které bylo všem viditelné nad scénou bylo jednoduché a říkalo - Jsme tu také. Ano, žijí mezi námi lidé, kterým Osud zcela nepřál všeho, ale i oni chtějí normálně žít a bavit se a zažít v nudné šedi každodenních dnů nějakou zábavu.

Naštěstí v Prostějově je skupina lidí, která pro ně - ale i s nimi, dělá nádherný festival a tak v pátek 26. května, na náměstí u muzea bylo podium, kde se střídali účinkující z celé republiky jednak v roli účinkujících ale i diváků.

ZOO Lešná.
V zoo Lešná určují trendy. Už brzy budete moct přenocovat v africké divočině

Festival nejen pro postižené se v Prostějově.Festival nejen pro postižené se v Prostějově.Zdroj: Ivan ČechSem tam prostřídáni i nějakými hosty. A bylo nádherné se dívat, jak ta vystoupení, dlouho nacvičená, těm zúčastněným přinesla ohromný pocit "být u toho "!

Na pódiu se střídaly i prostějovské spolky a skupiny - a my jsme fotografií zastihli vystoupení prostějovských loutkářů z Loutkového divadla Starost.

Poděkování tedy patří zejména pořadatelům, kteří dokázali tento festival vybudovat doslova z ničeho! Držíme jim palce i napřesrok!

Ivan Čech

Natália Šimonová.
V Prostějově budou vystavovat malířky z Česka i Slovenska a studenti z Brna