Letos si pro účastníky připravili organizátoři neobyčejné zážitky. Jako první se všichni zúčastnili výběru indiánských jmen a poté následovaly slíbené indiánské zážitky. Začalo to stavbou originálního VeLeBa týpí.

Při návštěvě adrenalinového parku Bozeňov, který je spojen nejen s indiánskou tématikou si všichni vyzkoušeli střelbu z luku a foukačku.

Na tomto místě se dospělí změnili v děti a malí indiáni se divili jak se jejich rodiče dokáží zabavit. Následovala další indiánská dovednost a to plavba na loďkách. Najednou přibylo několik mokrých indiánů, což nikomu vůbec nevadilo. Také proběhla indiánská rada starších spojená s dýmkou míru zakončená křepčením u ohně.

Ve vědomostní soutěži se hledal ukrytý indiánský poklad, který střežil starý, zapomnětlivý rudoch. Pro děti bylo ještě nachystáno letní kino a střelba ze vzduchovky.

Nadšení dětí a také dospělých neznalo mezí a už se všichni těší na hry příští v roce 2020. Závěrem patří poděkování organizátorům z jedné nejmenované stavební firmy jako hlavnímu sponzorovi a také dík všem účastníkům za spolupráci.

Howgh!!!

Autor: Oldřich Lošťák

 

1. To je náš prázdninový indiánský tábor.

 

2. Střelba z luku do terče v Bozeňově.

 

3. Závěrečné vyhlášení - na každého indiána čekala odměna.

 

4. Stavba indiánského týpí VeLeBa.

 

5. "Letní kino" pro indiány nesmělo chybět.

 

6. Starý indián se svým kmenem a svými squaw.

 

7. Kdo vydrží nejdéle ?

 

8. Nasedat na lodě a jedem . . .

 

9. Takže d ě k u j e m e !!

 

10. A půjdeme křepčit k ohni .