Bohužel letos příroda nebyla milosrdná a téměř celý dopolední program narušil vytrvalý déšť. I přesto hráči na kluzkých kurtech podávali své nejlepší výkony. Ve skupině „A“ zvítězila dvojice Světlík – Krupička s 6 body.

O pořadí na druhém až čtvrtém místě musely rozhodnout vyhrané gamy, protože zbývající účastníci měli po jedné výhře a tedy 2 body. Druzí skončili Kratochvíl s Ondráčkem, třetí Kaprál a Zbožínek a čtvrté místo získali Lošťák – Zlámal/ Ohlídal.

„B“ skupina byla více vyrovnaná a jako vítěz z ní vyšla dvojice Cibulec – Jančiar s 8 body. Druhé místo obsadil s 6 body pár Hladký – D. Kolář. Jako třetí se umístil pár Rubeš – Synek se 4 body. Čtvrté místo obsadil pár Macourek - Strouhal s 2 body a na pátém místě bez bodu zůstala dvojice Entner – Hanák.

Protože v průběhu turnaje déšť sílil a nemínil přestat odehrálo se pouze finále mezi vítězi obou skupin. Vítězem Haná cupu pro rok 2020 se tentokrát stala dvojice Světlík – Krupička, která porazila Cibulce a Jančiara 6:1. O dalším celkovém pořadí pak rozhodoval los.

Celkové pořadí Haná cupu 2020:
1. Světlík – Krupička
2.Cibulec  –  Jančiar
3.Kratochvíl  - Ondráček
4.Hladký – Kolář D.
5.Kaprál  - Zbožínek
6.Rubeš – Synek
7.Lošťák  Z. – Zlámal/Ohlídal
8.Macourek – Strouhal
9.Entner – Hanák

Na závěr turnaje, již za lijáku, byli všichni účastníci odměněni cenami a už se těší na jubilejní 10. ročník v roce 2021.


Autor textu a fotografií: Oldřich Lošťák