V pátek 29. listopadu odstartovalo předvánoční čas andělské vystoupení „žešovských Sluníček“ plný vánočních písní, tanečků a přání.

Celou akci doplnilo požehnání pana faráře rozsvícenému vánočnímu stromu v obci. Vánoční strom v Žešově zdobí betlém, který nechala zhotovit mateřská škola minulý rok.

Velmi dojemným momentem bylo vypuštění 80 heliových balonků s tajným přáním, kdy za doprovodu písničky Karla Gotta „Vánoční strom“ nezůstalo mnohé oko suché.

Na své si rovněž přišli i milovníci svařáku.

„Touto cestou ještě jednou moc děkujeme všem rodičům a přátelům školy za pomoc,“ přidala chválu vedoucí učitelka MŠ Žešov Magda Vedmochová.

Ve středu 4. prosince se děti z naší MŠ proměnily v neposedné čertíky a se svým mikulášským představením navštívily a potěšily seniory z Centra sociálních služeb v Prostějově. Jedná se již o pravidelnou spolupráci a tak tradičně došlo na vzájemné předání dárečků, které babičky a dědečkové připravili pro děti a děti pro seniory.

„Děkujeme mnohokrát za vřelé přijetí, příjemné zázemí pro děti a přejeme všem krásné a klidné Vánoce,“ dodali zaměstnanci MŠ Žešov.

Magda Vedmochová a Dana Lošťáková