PROSTĚJOV

Dalle B Williams
KDY: pátek 26. května, od 17 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka, Hloučela
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Populární hudební virtuoz Dalle B Williams zahraje v kultovním letním občerstvení u Abrahámka k tanci i poslechu. Na čepu dva druhy piva, v nabídce vyhlášené langoše a další speciality z udírny.

close Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka. info Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil zoom_in Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.

No-Problem
KDY: pátek 26. května, od 17 hodin
KDE: Občerstvení Na Rybníčku, Vrahovice
ZA KOLIK: 30 korun
PROČ PŘIJÍT: Známé prostějovské hudební uskupení zahraje k poslechu i tanci na Rybníčku ve Vrahovicích. V nabídce několik druhů točeného piva a speciality z grilu a makrely z roštu. Spousta atrakcí pro děti.

close Letní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolením info Zdroj: Deník/VLP Externista zoom_in Letní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolením

Květnová noc
KDY: sobota 27. května, od 18 hodin
KDE: Občerstvení U Rockyho, Prostějov
ZA KOLIK: 100 korun
PROČ PŘIJÍT: Vystoupení hned dvou kapel – Waťák, Kabát revival a Hard rozproudí areál U Rockyho. Vstupenky jsou slosovatelné a v banku je osm velmi zajímavých, převážně tekutých cen. Na čepu několik druhů piv a dobroty z grilu. Spousta atrakcí pro děti.

close Dvojkoncert kapel Respekt a Kokeno uzavřel letošní léto U Rockyho. info Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil zoom_in Letní občerstvení U Rockyho.

Koupím Si Kulomet a Bezsoucitu
KDY: sobota 27. května, od 18 hodin
KDE: Občerstvení U Maříků
ZA KOLIK: 80 korun
PROČ PŘIJÍT: Vlahou květnovou noc rozpálí U Maříků zhned dvě kapely. Punkrockeři z Olomouce Koupím Si Kulomet a prostějovští rockeři Bezsoucitu. Bohaté občerstevní z grilu i udírny a výběr z několika druhů piv je tradičním standardem.

close Oblíbené letní občerstvení U Maříků v biokoridoru Hloučela. Foto: U Maříků, se svolením info Zdroj: Foto: U Maříků, se svolením zoom_in Oblíbené letní občerstvení U Maříků v biokoridoru Hloučela. Foto: U Maříků, se svolením

Disco mystic
KDY: sobota 27. května, od 17 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: DJ Fridra zahraje fláky pro všechny generace. Kultovní letní občerstvení u Abrahámka má na čepu dva druhy piva, v nabídce i chléb s tvarůžky a další speciality z udírny.

close Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka. info Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil zoom_in Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.