PROSTĚJOV, PÁTEK 16. ČERVNA 2023:

DJ Fridra
KDY: pátek 16. června, od 17 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka, Hloučela
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: Diskotéka pro každého v kultovním občerstvení u Hloučele. Na čepu dva druhy piva, v nabídce vyhlášené langoše a další speciality z udírny.

Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil

Romantica band
KDY: pátek 16. června, od 18 hodin
KDE: Občerstvení na Rybníčku, Vrahovice
ZA KOLIK: 30 korun
PROČ PŘIJÍT: Známé prostějovské hudební uskupení pod vedením Romana ´Pytlíka´ Doležela zahraje k poslechu i tanci na Rybníčku ve Vrahovicích. V nabídce několik druhů točeného piva a speciality z grilu a makrely z roštu. Spousta atrakcí pro děti.
Letní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolenímLetní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolenímZdroj: Deník/VLP Externista

Kokeno pozitiv rock
KDY: pátek 16. června, od 18 hodin
KDE: Občerstvení Na Splávku, Domamyslice
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Sehraná parta prostějovských muzikantů předvede svou bigbítovou show. Zahraje Na Splávku k tanci i poslechu. Na čepu pět druhů piv, v nabídce vyhlášené makrely a další speciality z udírny.
Tradiční hodová zábava v Čechovicích se skupinou Kontakt přilákala stovky lidí. 23.7. 2021Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

SOBOTA 17. ČERVNA 2023:

Cocoman a MessenJah
KDY: sobota 17. června, od 19 hodin
KDE: Občerstvení U Maříků
ZA KOLIK: 350 na místě, 300 přeprodej
PROČ PŘIJÍT: Pravou atmosféru Karibiku přinese na břehy říčky Hloučely stálice české reggae dancehall scény Cocoman a MessenJah. Dále vystoupí i Selector Boldrik a zbytek noci ovládne Panchuj. Bohaté občerstvení z grilu i udírny a výběr z několika druhů piv je tradičním standardem.

Zdroj: Youtube

Dalte
KDY: sobota 17. června, od 17 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Legendární irský muzikant zahraje rockové pecky 80. a 90 let. Led Zeppelin, Deep Purple nebo Black Sabbath v jeho repertoáru nechybí. Vyhlášené langoše, chléb s tvarůžky, dobroty z udírny a na čepu dva druhy piva.
Populární občerstvení v biokoridoru Hloučela u Abrahámka v dohledné době oslaví 90 let provozu.Populární občerstvení v biokoridoru Hloučela u Abrahámka v dohledné době oslaví 90 let provozu.Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

To se nevrátí
KDY: sobota 17. června, od 19 hodin
KDE: Občerstvení U Rockyho, Prostějov
ZA KOLIK: 120 předprodej, 150 na místě
PROČ PŘIJÍT: Legendární prostějovská kapela Keks zahraje k tanci i poslechu. Fanoušci se mohou těšit na známé hity a setkání s původními členy i dalšími, kteří s kapelou prožili několik desetiletí. Účast přislíbila například dcera Milana Vaňka i s manželem Oli Vidmuchem a dcerkou Terezkou. Zazpívá i Pavel Kožnárek, bratr Mirka Čecha a spousta dalších rodinných příslušníků spjatých s Keksy.

Ilustrační foto
Vzpomínkový koncert To se nevrátí v podání Keks Prostějov už v sobotu