PROSTĚJOV, PÁTEK 25. SRPNA 2023:

Smetuzas
KDY: pátek 25. srpna, od 18 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka, Hloučela
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: Oblíbená bigbítová kapela v kultovním občerstvení u Abrahámka. Vyhlášené langoše, chléb s tvarůžky, dobroty z udírny a na čepu dva druhy piva.

Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil

Romantica
KDY: pátek 25. srpna, od 18 hodin
KDE: Občerstvení na Rybníčku, Vrahovice
ZA KOLIK: 30 korun
PROČ PŘIJÍT: Parta muzikantů pod vedením zkušeného barda Pytlíka Doležela zahraje k poslechu i tanci na Rybníčku ve Vrahovicích. V nabídce několik druhů točeného piva a speciality z grilu a makrely z roštu. Spousta atrakcí pro děti.
Letní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolenímLetní občerstvení Na Rybníčku ve Vrahovicích. Foto: Na Rybníčku, se svolenímZdroj: Deník/VLP Externista


SOBOTA 26. SRPNA 2023:

DJ Fridra
KDY: sobota 26. srpna, od 18 hodin
KDE: Občerstvení u Abrahámka
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: Populární dýdžej zahraje pro všechny generace v kultovním letním občerstvení u Abrahámka. Vyhlášené langoše, chléb s tvarůžky, dobroty z udírny a na čepu dva druhy piva.

Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Oblíbené výletní místo v biokoridoru Hloučela, občerstvení U Abrahámka.Zdroj: Deník / Zdeněk Vysloužil

To je problém
KDY: sobota 26. srpna, od 18 hodin
KDE: Občerstvení U Maříků
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Country a spirituály rozproudí sobotní večer U Maříků. Bohaté občerstvení z grilu i udírny a výběr z několika druhů piv je tradičním standardem.

Oblíbené letní občerstvení U Maříků v biokoridoru Hloučela. Foto: U Maříků, se svolenímOblíbené letní občerstvení U Maříků v biokoridoru Hloučela. Foto: U Maříků, se svolenímZdroj: Foto: U Maříků, se svolením

Retro párty
KDY: sobota 26. srpna, od 19 hodin
KDE: Občerstvení Kozenky, Krasice
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Oblečte se jako za socialismu a máte tři piva zdarma. U Kozenek v Krasicích se bude v sobotu vzpomínat a tančit na hity 80. a 90. let. V nabídce několik druhů čepovaných piv a dobroty z grilu. K chutí přijdou i domácí langoše, hovězí burgry či kuřecí steaky a další speciality.
Verona. Retro Music Festival na Korunní pevnůstce v Olomouci, 10. června 2023Ilustrační fotoZdroj: Petr Pelíšek

Hodová zábava
KDY: sobota 26. srpna, od 18 hodin
KDE: Občerstvení na hřišti, Vrahovice
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Známý DJ Kamil zahraje k tanci i poslechu hity současné i nedávno minulé a také nesmrtelné na vrahovickém fotbalovém hřišti. Na čepu dva druhy piva, v nabídce speciality z udírny a vyhlášené makrely.

Fotbalové hřiště ve Vrahovicích má útulné občerstvení i s hospůdkou.Fotbalové hřiště ve Vrahovicích má útulné občerstvení i s hospůdkou.Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Rock For Your Shock 2023
KDY: sobota 26. srpna, od 15 hodin
KDE: nádvoří zámku v Prostějově
ZA KOLIK: 250 korun předprodej, 300 korun na místě
PROČ PŘIJÍT: Po nultém vydařeném ročníku, přichází oficiálně první ročník festivalu, na kterém se představí kapely hrající tvrdší odnož hudby. Posluchači se mohou těšit na sedmičku kapel z celé republiky. Domácí barvy budou hájit Lovecells (15 hod.) a Kervežekson (16). Od 17.15 vystoupí brněnští Opanuj Zřízence a podvečer odstartují Tragedis z Jindřichova Hradce (18.30). Další partou, která se představí na podiu budou Critical Acclaim (20.15) z Přerova. Závěrečná dvě vystoupení obstarají opět domácí smečky - Abused & Neglected (21.30) a Solution Of Panic (22.45).

Zdroj: Youtube

NEDĚLE 27. SRPNA 2023:

DJ Henry
KDY: neděle 27. srpna, od 17 hodin
KDE: Občerstvení Na Splávku, Domamyslice
ZA KOLIK: zdarma
PROČ PŘIJÍT: Pohodové nedělní odpoledne s diskotékou v Domamyslicích. Na čepu několik druhů piv, v nabídce vyhlášené makrely a další speciality z udírny.

Letní občerstvení Na Splávku v Domamyslicích.Letní občerstvení Na Splávku v Domamyslicích.Zdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil