VYBERTE SI REGION

LOVCI FOTEK: Týdny tam stál, stojí tam dál, polovrak u cesty, každý ho znal...

Dívka na snímku nevěří vlastním očím a v duchu se ptá: „Jak je možné, že tento polovrak s prázdnými koly už týdny blokuje místo k parkování v centru Prostějova?"

28.2.2016
SDÍLEJ:

LOVCI FOTEK: Proč ten vrak z centra Prostějova někdo neodtáhne? (Pozn. redakce: Vrakem se nemyslí ta dívka)Autor: DENÍK/Karel Rozehnal

LOVCI FOTEKTak se jmenuje rubrika Prostějovského deníku, na které se doufáme, budete podílet nejvíce vy, naši čtenáři. Jde vlastně o to umět se dívat kolem sebe, pořídit snímek nějaké kuriozity, zajímavosti, aktuality, problémové či úsměvné situace a poslat nám jej s krátkou popiskou emailem z telefonu či počítače. My vše v rubrice LOVCI FOTEK moc rádi uveřejníme. Tématům fotky se opravdu meze nekladou.Tady je pár konkrétnějších nápadů pro vás: netradiční billboard, zajímavé graffiti a nápisy v ulicích, kuriózní parkování, roztodivné ovoce a zelenina z vaší zahrádky, prošlé potraviny z obchodu, úsměvné pózy zvířátek, lidé ve zvláštních situacích, setkání s celebritou, sportovní kousky, dopravní nehody a další a další.

Své snímky pořízené fotoaparátem či mobilním telefonem i s minitextíkem posílejte na adresu: karel.rozehnal@denik.cz. Staňte se Lovcem fotek i vy.


Autor: Redakce

28.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Velká soutěž o vstupenky na unikátní výstavu o Karlu IV.

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte vstupenky na jedinečnou výstavu Císař Karel IV. 1316–2016, která probíhá v Praze v Národní galerii do poloviny září!

Rozjela se výstavba cyklostezky do Žešova

Prostějov-Žešov – Žešované se letos konečně dočkají. V týdnu totiž začaly stavební práce na budoucí cyklostezce, která by měla centrum Prostějova spojit právě s Žešovem. Tamní obyvatelé dosud museli pro cestu na kola do nejjižnější části města využívat krajnici silnice, po níž jízdu znepříjemňoval hustý provoz.

Skryté prémie pro Kapsch

Rakouská firma Kapsch dostává od českého státu stamilionové odměny za to, že systém efektivně funguje. Na konci letošního roku by celková odměna za deset let měla přesáhnout 1,6 miliardy korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.