VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: PROSTĚJOV

Luňák na setkání s fans: Vztah kabina - trenér funguje na tisíc procent

Prostějov – Až překvapivě klidnou atmosféru mělo vůbec první setkání vedení prvoligových hokejistů Prostějova s fanoušky. Během sobotního odpoledne se jich v prostějovské restauraci U Hudečků setkalo několik desítek.

V Prostějově ocenili tucet nejlepších policistů

Prostějov – Radost z dobře udělané práce, ale také potlesk a slova primátorky hájící práci policistů. To vše bylo možné v pátek vidět během více než půlhodinu trvajícího ceremoniálu, během kterého došlo v obřadní síni radnice na ocenění nejlepších policistů Prostějovska.

AKTUALIZOVÁNO

Zápas Prostějova s Budějovicemi se odkládá

Prostějov – Prostějovské hokejisty netrápí pouze dlouhá řada porážek v řadě. V sobotu totiž na led sedmých Jestřábů měl podle původních plánů dorazit vedoucí celek první ligy z Českých Budějovic, nakonec je však utkání z důvodu epidemie v prostějovském kádru odloženo. Zápas sehrají Hanáci s Motorem v únoru. Podle vyjádření na webu klubu postihla nemoc většinu A-týmu Jestřábů.

Parkoviště v centru Prostějova volají po opravách. Míst navíc ubude

Prostějov – Ne zcela utěšený stav panuje na parkovištích v centru Prostějova. Nejde přitom jenom o jejich kapacity, které jsou obvykle před devátou hodinou ranní zcela zaplněné.

Dvacáté čtvrté kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár

Střední a východní Morava - Regionální Deník na letní měsíce připravil populární soutěž Svatební pár Deníku. Pochlubte se svými krásnými svatebními fotografiemi v našich Denících a vyhrajte atraktivní ceny. Jelikož nechceme krátce po svatbě trhat páry, nebudeme soutěžit o nejkrásnější nevěstu a nejpůvabnějšího ženicha, ale o nejhezčí svatební pár. Na konci října, na základě hlasování čtenářů, vyhlásíme Svatební pár Deníku.

AKTUALIZOVÁNO

VIDEO: Prostějov společně zpíval koledy, stovky lidí vedly Múzy a Proměny

Prostějov – Pět set. Tolik lidí dorazilo na prostějovské Česko zpívá koledy. Někteří přišli náhodou, další cíleně. Našlo se i pár takových, kteří ke zpěvu sebe a sborů Proměny i Múzy přidali i prskavky.

Dárci krve přebrali na prostějovské radnici ocenění

Prostějov – Na šest desítek dárců krve se ve středu odpoledne sešlo v obřadní síni prostějovské radnice. Čekalo je totiž ocenění za to, že celé roky pomáhají svou krví jiným.

Otázky, kritika, ironie. Po víc než hodině má Prostějov rozpočet na rok 2017

Prostějov – Hodinu a dvacet minut. Tak dlouho debatovali zastupitelé nad rozpočtem města Prostějova pro rok 2017. Zatímco pak loni velká část opozice chyběla, protože před samotným hlasováním odešla, tentokrát byla účast téměř stoprocentní.

Silvestrovský ohňostroj bude v Prostějově s novinkou

Prostějov – Milovníci ohňostrojů a pyrotechnického veselí se v Prostějově mají na Silvestra na co těšit.

Chovatelé vystavili Rysy i Voláče

Prostějov – Podivné šustění a chroupání přivítalo v sobotu návštěvníky zahrady sídla prostějovských chovatelů v Plumlovské ulici. Po vstupu do velkého proskleného pavilonu bylo však hned jasné, co tyto zvuky vydává. V klecích zaplňujících celý prostor se nacházely stovky holubů, zároveň ale také desítky králíků. Zatímco však ptáci byli různorodě zbarvení a i skladbou těla byli navzájem dost odlišní, králíci byli téměř do jednoho sněhově bílí.

Krasický rybník bude brzy jako ze škatulky. Radnice odklepla rekonstrukci

Prostějov – Zbytky kamenů, které snad dříve sloužily jako zpevnění břehů se povalují po obvodu rybníka. Okolí je zanesené odpadky, betonové schody mířící k hladině se pomalu drolí. Na nedávno zamrzlé hladině si hrají děti v blízkosti odpadků.

Z Prostějova vyletěly balonky k Ježíškovi. Děti i dospělí poslali stovky přání

Prostějov – Stovky lidí i letos přitáhlo na Pernštýnské náměstí v Prostějově vypouštění fialových balónků Ježíškovi. Na nich jako vždy nemohla chybět malá ani větší přání dětí, někdy i jejich rodičů.

V Prostějově vypustí balónky Ježíškovi. Přidají se i jinde

Prostějovsko – Již popáté se zapojí na řadě míst na Prostějovsku do celostátní akce Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi. Děti s rodiči si tak budou moci vypustit svůj balónek k obloze a přát si tak něco hezkého nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

Dvacáté třetí kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár

Střední a východní Morava - Regionální Deník na letní měsíce připravil populární soutěž Svatební pár Deníku. Pochlubte se svými krásnými svatebními fotografiemi v našich Denících a vyhrajte atraktivní ceny. Jelikož nechceme krátce po svatbě trhat páry, nebudeme soutěžit o nejkrásnější nevěstu a nejpůvabnějšího ženicha, ale o nejhezčí svatební pár. Na konci října, na základě hlasování čtenářů, vyhlásíme Svatební pár Deníku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies