Plumlovští nadšenci zvou na 4 adventní koncerty
Ilustrační foto. Autor: DENÍK/archiv
25.11.2011 19:07
Plumlov – Sérii adventních koncertů chystá Spolek Plumlovských nadšenců. První produkci mají muzikanti v chrámu Nejsvětější trojice už v sobotu v sedmnáct hodin. Zazpívá dětský sbor z místní základní školy a základní umělecké školy.
„Kostel jsme zvolili proto, abychom představili další z plumlovských kulturních památek,“ nechala se slyšet sbormistryně Gabriela Jančíková.
Příští sobotu, tedy 3. prosince, opět v pět hodin odpoledne vystoupí s vánočními spirituály a adventními písněmi skupina No problem.
Zpěvem se kostel rozezní také o třetí neděli adventní.
„Zkoušíme s chrámovými zpěváky a dalšími hosty. Když se spojí více sborů dohromady, je to krása. Na ten třetí koncert se opravdu těšíme,“ svěřila se Gabriela Jančíková. Pluumlovský cyklus uzavře v neděli 18. prosince Musica Organum barokní hudbou. (pam)
Autor: Pavel Moš
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Poznáte oblíbeného herce na víc než 80 let staré fotografii?
Roztomilý chlapec na této fotografii vyrostl v jednoho z největších českých herců. Jeho nejznámější rolí… celý článek ›
Jak ulehčit svým očím: Brýle, čočky, nebo operace?
Nosíte celý život brýle a chcete se konečně svých dioptrií zbavit operací? Nebo uvažujete o tom, že… celý článek ›
Rodina hrdiny z Jirkova: Kvůli tátově dobrotě jsme šli málem žebrotou
Nic už není jako dřív v životě Josefa Holáka (28) z Jirkova. Život se jemu a rodině změnil poté, co ho… celý článek ›

