Jiří Vykoukal dal opět příležitost řadě zkoušeným hráčům a členům širšího kádru. Poprvé se ale představila nejzvučnější letní posila Tomáš Divíšek, který nastoupil v první formaci s Luňákem a Markem.

První dvě třetiny utkání skončily shodně 1:1 a rozhodlo se až v poslední části hry, kdy nadvakrát překonal gólmana Neužila Tomáš Král. V poslední minutě si Prostějov vyzkoušel i hru bez brankáře, ale na výsledku to nic nezměnilo.

Další přípravné utkání odehrají Jestřábi v pátek 18. srpna, kdy na domácím ledě od 18 hodin přivítají Havířov.

SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Kratochvíl, 27. Čejka (Král), 49. Král – 5. Augustín (Švec), 33. Hozák (Žovinec, Švarc), Rozhodčí: Pokorný, Marek – Horký, Rampír. Vyloučení: 6:8. Diváků: 250.
Prostějov: Neužil – Drtina, Horyna, Žovinec, Holík, Pařízek, Kolář, Bažant, Pospíchal – Luňák, Divíšek, Marek – Dvořáček, Venkrbec, Rudovský – Zabloudil, Hozák, Švarc – Augustin, Fiala, Švec. Trenér: Jiří Vykoukal.

Autor: Ondřej Kašlík

Kamila Štětařová si z radiologie odskakuje do modelingu.
Miss Kamila Štětařová: Soutěž nás učí vážit si sebe samých