Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry. Prostějovští hokejisté prohráli svůj první domácí zápas v novém roce s pražskou Slavií 2:3, a to gólem z poslední minuty hry.