Začátek první půle patřil hostům. Aktivnější Frýdek dal už ve dvanácté minutě úvodní gól, když se po povedené kombinaci míč dostal k Byrdusovi, neměl Halouska sebemenší šanci. O šest minut později přišla další rána do domácích řad.

Rychlík Ševčík sebral míč po prostějovském rohu a předběhl domácí obránce a balon pak oblouček poslal za gólmanova záda. Čest domácích ale zachránil kapitán Kroupa. Ve třicáté minutě hlavičkou snížil na 2:1.

Ve druhé půli byli už lepším týmem domácí. Několikrát i zahrozili. Nejprve se snažil o únik Kroupa, ale marně. Martin Hirsch pak v pětapadesáté minutě protáhl Mihálka. Největší domácí šanci poslal Alaverdashvili příliš vysoko. Hladík pak čtyři minuty před koncem hlavičkoval těsně mimo.

1. SK Prostějov – MFK Frýdek-Místek 1:2 (1:2)

Branky: 31. Kroupa – 12. Byrtus, 17. Ševčík. Rozhodčí: Matějček – Myška, Petřík. ŽK: Machynek – Vyskočil. Diváků: 575.

1. SK Prostějov: Halouska – Machynek (44. Hladík), Malý, Schuster, Rus – Hirsch, Alaverdashvili (76. Fládr), Pančochář, Hýbl (70. Sečkář) – Čtvrtníček, Kroupa. Trenér: Petar Aleksijević.

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Ilko, Literák, Klabník, Švrček - Byrtus, Šumský, Šichor (76. Berežný), Slaninka (90. Spasojevič) – Vyskočil, Ševčík (78. Body). Trenér: Miroslav Nemec.

Ohlasy trenérů a rozhovor s Alešem Schusterem najdete v pondělním tištěném vydání Prostějovského deníku.